°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Douglasova dcéra na 15 nevyzerá: Michael, pozor na ňu!

Catherine Zeta-Jones s dcérou Carys.
Catherine Zeta-Jones s dcérou Carys.
Zdroj: SITA
14.09.2018 20:00

NEW YORK - Rastie do krásy! Dcéra Michaela Douglasa (73) a Catherine Zeta-Jones (48) - Carys je verejnosti dobre známa. S pribúdajúcimi rokmi sa častejšie objavuje na spoločenských podujatiach, kde vyždy vyzerá veľmi pekne. Výnimkou nebola ani nedávna módna šou. Pozrite sa, ako to prominentnej tínedžerke svedčalo!


Ešte o nej budeme veľa počuť! Viacerí potomkovia slávnych rodičov sa nebránia tomu, aby boli súčasťou šoubiznisu. Mnohé prominentné dcéry by sa rady stali modelkami. S módou si celkom dobre rozumie aj 15-ročná Carys Zeta Douglas. 

Sympatická tínedžerka robila spoločnosť svojej slávnej mamine na prehliadke značky Michael Kors. Obe vyzerali skvele a bolo očividné, že si dámsku jazdu užívajú. 

Carys okrem slávneho priezviska zaujme aj peknou tváričkou a vysokou štíhlou postavou. Niet pochýb, že čím bude staršia, tým viac bude mať nápadníkov. Nuž, tatko Michael sa pri ich odháňaní poriadne zapotí. 

Carys zdedila krásu po svojej slávnej mame Catherine Zeta-Jones.
Catherine Zeta-Jones, Carys Zeta
Zdroj: SITA

Aj podľa vás rastie z Carys pekná žena?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 740Galéria

Catherine Zeta-Jones s dcérou Carys zdedila krásu po Cathrin a Carys sú Carys už má na Carys Zeta Douglas by Carys Zeta Douglas je Michael Douglas a Catherine

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články