°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Manželka slávneho herca (74) sa vyprsila: Wau, Douglas má doma riadnu sexicu!

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas
Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas
Zdroj: Instagram
22.07.2019 20:00

CAPRI - Stále rovnako šarmantná! Hoci Catherine Zeta-Jones oslávi tento rok okrúhlu 50-tku, rozhodne nepatrí do starého železa. Dokázala to aj počas uplynulého víkendu, keď sa na narodeninovú párty kanadského pracháča Lawrence Strolla (60) vybrala v šatách s odvážnym výstrihom. Niet pochýb, že Michaelovi Douglasovi (74) mnohí závidia, že má po svojom boku takúto šupu.


Podprsenku nechala doma! To bolo pri pohľade na Catherine Zeta-Jones jasné každému. Atraktívna herečka sa momentálne nachádza na talianskom ostrove Capri, kde sa spolu s manželom Michaelom Douglasom zúčastnili narodeninovej oslavy Lawrence Strolla. 

Párty sa niesla v štýle Veľký Gatsby, čomu pozvaní hostia prispôsobili svoje outfity. Michael stavil na biely oblek, topánky rovnakej farby a svetloružovú košeľu s kravatou. Catherine si obliekla čierne šaty s hlbokým výstrihom. Ten si ozdobila výrazným šperkom, a tak jej hádam každý zízal práve na dekolt.  

Hoci túto dvojicu delí veľký vekový rozdiel, ich manželstvo je naďalej pevné. Spolu prekonali viacero problémov či kríz a v novembri oslávia 19. výročie svadby. 

Catherine Zeta-Jones pútala pozornosť v šatách s odvážnym výstrihom.
Catherine Zeta-Jones
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Catherine predviedla?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 851Galéria

Catherine Zeta-Jones a Michael Catherine Zeta-Jones pútala pozornosť Catherine Zeta-Jones je stále Catherine Zeta-Jones má s Catherine Zeta-Jones a Michael

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články