Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Ďurianová (46) si vyrazila do nočného klubu: Žiarila ako diskoguľa!

Moderátorka Marianna ĎurianováGaléria fotiek (8)
Moderátorka Marianna Ďurianová
Zdroj: Jan Zemiar

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Marianna Ďurianová má už cez štyridsať, no vôbec na to nevyzerá a svojho mladíckeho ducha prebudila aj tento víkend. Bavila sa totiž v jednom z bratislavských nočných klubov. To je ale kočka!


Hovorí sa, že vek je len číslo, dôležité je hlavne to, ako sa cítite a televízna moderátorka Mariana Ďurianová je toho jasným dôkazom. Zvyčajne ju diváci RTVS môžu vidieť ako decentnú dámu v športovej relácii Góly, body, sekundy, no zdá sa, že sa vie aj poriadne odviazať a vyhodiť si z kopýtka.

Ďurianová (46) si vyrazila
Galéria fotiek (8)

Na svojom Instagrame zverejnila veľmi trefné zábery z jej víkendovej párty. Bola sa totiž zabaviť s kamarátmi a poriadne to roztočiť na diskotéke ako za mlada. „O včerajšej noci. Ešte stále sa vieme baviť,“ napísala blondínka na sociálnej sieti pod fotky, kde vidno, ako si užíva a vychutnáva drinky s priateľmi v známom bratislavskom nočnom klube.

Mariana Ďurianová to poriadne
Galéria fotiek (8)
Mariana Ďurianová to poriadne roztočila v centre Bratislavy
Zdroj: Instagram M.Ď.

Patrične sa aj na tento piatkový večer nahodila, a tak bola rozhodne neprehliadnuteľná, pretože v outfite doslova žiarila ako taká diskoguľa. Trblietavý top s dlhým rukávom doladila koženými nohavicami a samozrejme, ako je u nej zvykom, nechýbal žiarivý úsmev a bohaté vlny.

Jej bezchybný look ocenili aj jej fanúšikovia. „Veľmi pekná je táto Marianka. Úsmev ju charakterizuje a ešte aj krásne vlasy,“ napísala jedna z fanúšičiek. A my len môžeme súhlasiť, že rozhodne bola za hviezdu a len ťažko by sme jej tipovali jej skutočný vek. Málokto by povedal, že koncom januára dovŕšila 46 rokov. Veď posúďte sami.

Ďurianová (46) si vyrazila do nočného klubu: Žiarila ako diskoguľa!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články