Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Slovenská kráska v bolestiach: OTRAVA... Extrémne stavy!

Jana Hrmová sa otrávila z jedla. Galéria fotiek (4)
Jana Hrmová sa otrávila z jedla.
Zdroj: pixabay.com

BRATISLAVA - Otrava jedlom je mimoriadne nepríjemný zážitok, ktorý môže mať ako ľahšie, tak aj naozaj ťažko znesiteľné prejavy. Na mlsný jazýček najnovšie doplatila influencerka a bývalá farmárka Jana Hrmová, ktorá svojich sledovateľov zúfalo požiadala o radu...


Odkedy sa Jana dala na šport a zdravšiu stravu, neustále skúša rôzne vychytávky. Aktuálne si zakúpila shirataki rezance - tradičnú japonskú super potravinu, ktorú v Ázii používajú ako náhradu klasickej ryže alebo cestovín. Obsahujú minimum sacharidov a tukov, zároveň majú veľmi málo kalórií, no a práve preto sú často využívanou pochúťkou aj pri diétach či zdravšom stravovaní. 

Keď si ich brunetka zadovážila a večer pripravila, podľa vlastných slov sa tešila, že objavila zázračné jedlo. To však ešte nevedela, čo príde na druhý deň ráno. A vraj to bol extrém. „Utekala som na záchod, čo mi bolo extrémne na zvracanie, ale nezvracala som. Teraz čítam na Google hororové príbehy," vyľakala sa a hneď sa spýtala, či má niekto z jej sledovateľov tip, ako toto jedlo stráviť. 

Slovenská kráska v bolestiach:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram J.H.

To, ako sa cíti, prirovnala k opici po poriadnej žúrke. „Naposledy mi bolo takto zle, keď som po rokoch vo väčšom pila," opísala, z čoho je jasné, že ide o mimoriadne ťažké stavy. Na dobrej nálade jej nepomáha ani to, čo sa o rezancoch spätne dočítala. „Tie nudle vraj volajú aj diablove jazyky alebo metla žalúdka. Nečudujem sa. Škoda, že som sa to dozvedela až teraz," dodala Jana, ktorá si najbližšie experimenty v kuchyni zrejme už dvakrát premyslí. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Slovenská kráska v bolestiach: OTRAVA... Extrémne stavy!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/sk Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články