Streda, 26. január 2022. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

V Talente robil kedysi CHU*OVINY, teraz... Prišiel bez trička a ohúril!

Stanislav MečiarGaléria fotiek (2)
Stanislav Mečiar
Zdroj: TV Joj

BRATISLAVA - Neúspech ho neodradil! Šou Česko Slovensko má talent sa na našich obrazovkách objavuje už roky. Aktuálne beží deviata séria. Dnes večer sa diváci môžu tešiť napríklad aj na vystúpenie Stanislava Mečiara (22), ktorý nie je žiadnym nováčikom. Avšak kým v minulosti ako žonglér príliš neohúril, tentokrát z neho všetci padli na zadok.


Najhorší žonglér, aký tu kedy bol! Aj takýmito slovami "potešil" porotca Jaro Slávik súťažiaceho Stanislava Mečiara, ktorý sa v šou Česko Slovensko má talent prvýkrát objavil v roku 2018. A šťastie skúšal aj potom. 

VIDEO: Stanislav Mečiar v šou Česko Slovensko má talent ako žonglér.

Avšak kým v minulosti sa Mečiar predvádzal ako žonglér, teraz stavil na oveľa pútavejšie a zaujímavejšie číslo. V priebehu roka si totiž nacvičil akrobatické vystúpenie vo veľkom kruhu. A porota nešetrila nadšenými reakciami. „Stanko nám vyrástol, vyzliekol sa, dostal rozum a konečne prestal robiť tie chu*o... ehm blbosti na tom pódiu,” poznamenal Jaro Slávik. 

„To, čo som videla pred tym a čo vidim teraz, to je veľký skok,” poznamenala nadšená Diana Mórová. s by sme mohli dávať za príklad, ako neutiecť po prvom neúspechu v šou Česko Slovensko má talent naštvaný a nadávať na nás, že sme mu skazili celý život. Treba si vziať to ponaučenie a nájsť niečo, čo vás baví,” povedala k tomu Marta Jandová, ktorá priznala, že počas jeho vystúpenia ani nedýchala.

VIDEO: Stanislav Mečiar svojím vystúpením ohúril nielen porotu. 

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/Foto a VIDEO: TV Joj Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články