Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Intímna spoveď porotkyne Talentu Diany Mórovej (51): Prehovorila o mužovi svojho života!

Diana Mórová prehovorila o partnerovi.Galéria fotiek (4)
Diana Mórová prehovorila o partnerovi.
Zdroj: TV JOJ

BRATISLAVA - Herečka Diana Mórová je stálicou televíznych obrazoviek. Aj posledných niekoľko týždňov hviezdila ako porotkyňa šou Česko Slovensko má talent. O jej súkromí sa toho však veľa nevie. Teraz však prehovorila o mužovi svojho života. Je to dobrý muž, ale...


Ešte ho nestretla! Juraj Mokrý bol posledným oficiálnym mužom v živote Diany Mórovej, o ktorom sa vedelo. S ním ma herečka syna Quida. Po šiestich rokoch vzťahu však prišiel rozchod a odvtedy je blondínka v očiach verejnosti nezadaná. A možno to nie je len tým, že si Diana svoje súkromie prísne stráži, možno to tak je reálne. 

Diana Mórová vo filmoch, seriáloch a v divadle

Herečka sa totiž netají tým, že čaká na dobrého muža, no toho si vraj žena musí zaslúžiť. Znamená to teda, že ona si ho nezaslúži? „Počkajte, zaslúžim. Lenže tam niekde hore je zapísané, že kedy? Čo keď ho stretnem až v šesťdesiatke alebo v sedemdesiatke? Mám však dobrú prácu, kolektív, zdravé dieťa, ktoré je teraz v puberte a treba sa mu trocha aj venovať,“ prezradila pre aktuálne číslo Eurotelevízie. 

„A ako sa hovorí, nemôžeme mať všetko...“ dodala Diana, ktorá je ako slobodná žena zjavne spokojná a v otázke lásky rozhodne netlačí na pílu. Veď ten pravý raz príde aj bez toho, aby ho ona aktívne hľadala. No nechajme sa prekvapiť, či sa potom so svojou radosťou podelí aj verejnosti. 

Intímna spoveď porotkyne Talentu
Galéria fotiek (4)
Diana Mórová je už niekoľko sérií porotkyňou šou Česko Slovensko má talent.
Zdroj: TV Joj

Intímna spoveď porotkyne Talentu
Galéria fotiek (4)
Jediným mužom v živote Diany Mórovej je nateraz syn Quido.
Zdroj: TV MARKÍZA

Intímna spoveď porotkyne Talentu Diany Mórovej (51): Prehovorila o mužovi svojho života!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/nia Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články