Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Nechutné priznanie známej Slovenky: Ušlo jej priamo na móle!

Iní by sa k tomu určite nepriznali.
Iní by sa k tomu určite nepriznali.
Zdroj: Instagram L.G.
23.09.2021 16:00

BRATISLAVA - Ups! Lucia Gachulincová (26) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka markizáckej reality šou Farma. Tam získala obrovské množstvo fanúšikov a dnes je známou influencerkou. A na sociálnych sieťach vystupuje naozaj otvorene. Často rozpráva na témy, ktoré iní tabuizujú. Najnovšie sa rozhovorila o tráviacich ťažkostiach... Priznala, že jej ušlo priamo na predvádzacom móle!


V minulosti otvorene hovorila o svojich psychických problémoch a o tom, že musí brať antidepresíva. Pravidelne otvára tabuizované témy, no a aktuálne otvorene prehovorila o ďalšej. Na sociálnych sieťach sa Lula Gachulincová rozrozprávala o tráviacich ťažkostiach. Svojich sledovateľov sa opýtala, či si prdli alebo mali tráviace ťažkosti v nevhodnej situácii. 

Tí sa s ňou následne delili o najrôznejšie kuriózne situácie. A jednou prispela aj ona sama. Priznala sa k niečomu, čo by si iná známa tvár určite nechala len a len pre seba. Vraj jej ušlo priamo na prominentnej akcii. „Ja som si pred 4 rokmi prdla na móle pri módnej prehliadke, lebo mi došlo: Šak som tam sama a nikto by to na mňa aj tak nepovedal,“ napísala. No ale teraz, Lula, to vie už celé Slovensko!

Nechutné priznanie známej Slovenky:
Zdroj: Instagram L.G.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Iní by sa k Lucia Gachulincová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články