Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Bohdalka (90) sa utrhla z reťaze: BOZKY so ŽENOU a... Keď uvidíte jej vnuka, odpadnete!

Jiřina Bohdalová na narodeninovej oslave Františka Janečka.
Jiřina Bohdalová na narodeninovej oslave Františka Janečka.
Zdroj: profimedia.sk
17.09.2021 10:30

PRAHA - Tá ženská je neskutočná! To si pri pohľade na energickú Jiřinu Bohdalovú povedia zrejme mnohí. 90-ročná umelkyňa nechýbala na nedávnej narodeninovej párty hudobného skladateľa a producenta Františka Janečka (77), kde rozdávala bozky všetkým naokolo. Aj ženám. Garde jej okrem priateľa robil i jej vnuk, ktorý by vzhľadom pokojne zapadol do série o Harrym Potterovi. Veď, pozrite!


Jiřina Bohdalová je skrátka živel. A nemení sa to ani s pribúdajúcimi rokmi. Hoci nedávno oslávila 90. narodeniny, stále má energie na rozdávanie a kdekoľvek sa objaví, je hneď stredobodom pozornosti. Inak tomu nebolo ani na narodeninovom žúre Františka Janečka. 

Bohdalka (90) sa utrhla
Zdroj: profimedia.sk

Na párty prišla Jiřinka spolu so svojím partnerom, podnikateľom Ľubomírom Fockom a starším vnukom Marekom. Pri pohľade na neho zostali mnohí prítomní v šoku. Zarastený, dlhovlasý a bradatý muž totiž akoby z oka vypadol Hagridovi z Harryho Pottera. 

Jiřina Bohdalová má jedinú dcéru - Simonu Stašovú, ktorá je tiež úspešnou herečkou. Tá má za sebou dve nevydarené manželstvá a je dvojnásobnou matkou. Staršieho Syna Mareka má s talianským profesorom a kritikom menom Eusebio Ciccoti, druhého Vojtěcha porodila Pavlovi Skřípalovi. 

Bohdalka (90) sa utrhla
Zdroj: profimedia.sk

Nie je žiadnym tajomstvom, že Bohdalová veľmi rada rozdáva bozky. Dokonca priamo na ústa. Ako dokazujú fotky z narodeninového žúru, ostala tomu verná aj v čase, keď nás sužuje pandémia. Vo veľkom pusinkovala nielen oslávenca, ale aj fešáka Sagvana Tofiho, či speváčku Jitku Zelenkovú. 

Bohdalka (90) sa utrhla
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Jiřina Bohdalová na narodeninovej Jiřina Bohdalová prišla na Jiřina Bohdalová s vnukom Jiřina Bohdalová Jiřina Bohdalová sa takto Jiřina Bohdalová Jiřina Bohdalová s partnerom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články