Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Bohdalová má rovnako slávnu dcéru, ale... Najprv ju roky TAJILA!

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
03.05.2021 18:00

PRAHA - Dnešná oslávenkyňa Jiřina Bohdalová je naozaj skvelou herečkou. A jej umelecké gény prešli aj na jej dcéru Simonu Stašovú. Len spočiatku nikto nevedel, že talentovaná herečka je dcérou slávnej Bohdalky.


Simona Stašová je populárna česká herečka a mnohým zostane v mysli nezabudnuteľne vrytá ako maminka z filmu Pelíšky. 

Bohdalová má rovnako slávnu
Zdroj: Space Films

Talent mala naozaj po kom zdediť, veď jej mamou je Jiřina Bohdalová. Ich rodinný vzťah však bol nejaký čas známy iba vyvoleným a všeobecne sa o ňom nevedelo. Na verejnosti o tom proste nehovorili. 

„To je dôkaz toho, aká je Jiřina múdra žena i matka. Nechala dcéru, aby si svoju profesionálnu cestičku vyšliapala úplne sama, bez akejkoľvek protekcie. Až keď sa Simona postavila na vlastné nohy a stala sa veľmi úspešnou, pre mnohých bolo prekvapením, že je dcérou slávnej herečky,” skonštatoval pre Aha! režisér Zdeněk Zelenka. 

Bohdalová má rovnako slávnu
Zdroj: CT

A hoci sú obe úspešné a populárne, Simona si nemyslí, že by patrili do rovnakej hereckej kategórie. „Trvalo, než som sa dostala do určitej hereckej kategórie, povedzme tej prvej ligy. Ale mama, tá je ešte o triedu vyššie, tá je medzi legendami,” povedala pred pár rokmi pre české médiá. 


Galéria

Jiřina Bohdalová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články