Štvrtok30. november 2023, meniny má Andrej, Ondrej, Andreas, zajtra Edmund

Tajný ROZVOD: Herec z Oteckov a matka jeho detí už nie sú spolu… Má iného!

Peter a Petra Makranskí sú už rozvedení. Zobraziť galériu (8)
Peter a Petra Makranskí sú už rozvedení. (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Manželmi boli 7 rokov, majú spolu dve krásne deti, no ich vzťah nevyšiel. Reč je o hercovi Petrovi Makranskom (35), ktorý hviezdil v posledných častiach markizáckeho seriálu Oteckovia. Ako sa nám podarilo zistiť, s manželkou Petrou sa nedávno rozviedli. Sympatická blondínka sa dokonca na sociálnych sieťach už pýši fotkami s druhým mužom!

Zoznámili sa v divadle, kde spolu pôsobili - Peter ako herec a Petra ako tanečnica. Zamilovali sa do seba a pár tvorili dlhé roky. Narodili sa im dokonca aj dve deti - dcérka Sárka a syn Marko. No ako sa nám podarilo zistiť, po siedmich rokoch manželstva prišiel koniec. 

Galéria: Peter Makranský s exmanželkou Petrou

Dvojica netvorí pár už viac ako rok, no k definitívnemu rozvodu prišlo len pred pár týždňami. „Naťahovalo sa to aj kvôli pandémii. No obaja dnes už majú vlastné životy,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja. A o tom, že to je medzi exmanželmi definitívne, svedči aj fakt, že v Petrinom živote je už aj nový muž. 

Tajný ROZVOD: Herec z
Zobraziť galériu (8)
Petra má už nového priateľa, kolegu tanečníka.  (Zdroj: Instagram P.N./F.C.)

Bývalá finalistka Miss Universe 2008 sa novým priateľom Filipom, ktorý je mimochodom tiež tanečník a poznajú sa roky, pýši aj na sociálnych sieťach. Navyše si zmenila aj priezvisko Makranská, na svoje dievčenské - Nezvalová. Nám nezostáva nič iné, len obom popriať, nech nájdu svoje šťastie... Aj keď už každý to svoje. 

Tajný ROZVOD: Herec z
Zobraziť galériu (8)
Petra si priezvisko zmenila na to, ktoré mala pred svadbou.  (Zdroj: Instagram P.N./F.C.)

Viac o téme: Peter Makranský
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu