Nedeľa, 25. júl 2021. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Spiritova Máša po pôrode šokuje: Miery modelky sú späť, ale... S touto prácou sekla!

Manželka Majka Spirita sa rýchlo vrátila do starej formy.
Manželka Majka Spirita sa rýchlo vrátila do starej formy.
Zdroj: Instagram MD
07.05.2021 14:00

BRATISLAVA - Na jeseň minulého roka sa modelka Maria Dušička stala matkou. Už pár týždňov po pôrode dcérky Arie však vyzerala tak, že by sa pokojne mohla prechádzať po móle. Lenže najnovšie brunetka prezradila, že modelingu sa už aktívne venovať nechce.


Maria Dušička porodila dcérku 1. októbra a keď odchádzala z nemocnice, pod šatami sa jej ešte črtalo popôrodné bruško. No už 6 týždňov nato hlásila, že do starej formy jej zostáva zhodiť len jediné kilo. 

Aj na nedávnej dovolenke dokázala, že už nemá ani len gram tuku navyše. „Je to iste zásluha mojich dobrých génov a dojčenia. Navyše som bola v dobrej fyzickej kondícii predtým, než som otehotnela. Svaly majú pamäť,” skonštatovala Maria pre portál Super.cz. 

Spiritova Máša po pôrode
Zdroj: Instagram MD

No hoci kráska vyzerá tak, že by sa okamžite mohla vrátiť k práci modelky, ju to, prekvapivo, vôbec neláka. „Pochybujem, že by som tu prácu chcela v budúcnosti zase robiť na plný úväzok, ale pokiaľ ma naženú na nejaké zaujímavé projekty, vždy poviem áno,” prezradila. Zdá sa teda, že svoj život si vie predstaviť aj bez modelingu a keď prídu nejaké ponuky, bude si starostlivo vyberať.

Spiritova Máša po pôrode
Zdroj: Instagram MD

Spiritova Máša po pôrode
Zdroj: Instagram MD


Galéria

Manželka Majka Spirita sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články