Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Slováčková vyhrala boj s rakovinou: Konečne má vlasy... FOTO Wau, vyzerá skvele!

Anička sa pochválila dorastenými vlasmi!
Anička sa pochválila dorastenými vlasmi!
Zdroj: Profimedia
22.02.2021 12:01

PRAHA - Ešte koncom októbra 2019 šokovala českú i slovenskú verejnosť smutná správa. Dcéra Dagmar Patrasovej a Felixa Slováčka, mladučká Anna Slováčková (25) priznala, že bojuje s rakovinou. Lekári jej v prsníku diagnostikovali zhubný nález v prsníku a začal sa jej boj o život...


Rakovinu sa jej po dlhých mesiacoch liečby, chemoterapiách a operácii podarilo poraziť. Mladá umelkyňa dokonca svojho času uvažovala o tom, že si dá oba prsníky odstrániť, napokon to však, našťastie, nutné nebolo. Choroba si však vyžiadala svoju daň. Rekonvalescenia bola náročná, dobré dni striedali tie zlé, no a ako to už býva, aj Anna sa musela zmieriť s tým, za čo sa mnohé ženy ešte stále hanbia. Po chemoterapiách prišla o vlasy i obočie. 

Slováčková sa však rozhodla, že svoju holú hlavu skrývať nebude. Rozhodla sa podporiť všetky dámy, ktoré postihlo toto ochorenie a tým, že sa na sociálnych sieťach pravidelne a hrdo ukazovala bez vlasov, dodala silu mnohým ďalším dámam.

Anička Slováčková sa teší z dorastených vlasov.
Slováčková vyhrala boj s
Zdroj: Instagram A.S.

Jej niekdajšia koruna krásy však už nejaký ten mesiac dorastá a česká bojovníčka sa tešila z každého milimetra. No a aktuálne už na hlave nemá iba kratučké vlásky. Jej pramene sú po mesiach výrazne dlhšie a sympatická Anička sa touto parádnou zmenou pochválila na svojom Instagrame. „Už by som zasa potrebovala v sebe prebudiť levicu, nie iba nosiť leviu hrivu," napísala k jednej z najnovších fotiek, kde je z nej už hotová vlasatica.


Galéria

Anička sa pochválila dorastenými Anna Slováčková Anička Slováčková sa teší Anička Slováčková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články