°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Kontroverzná Zuzanita z Take me out v seriáli: Farbisto opísala sexuálne scény… Hviezdi po boku Joža Vajdu!

Zuzanita Žilinčíková zahviezdi v jojkárskom seriáli Bodka.
Zuzanita Žilinčíková zahviezdi v jojkárskom seriáli Bodka.
Zdroj: Tv Joj
15.01.2021 20:00

BRATISLAVA - Televízia Joj minulý týždeň na svojich obrazovkách uviedla nový seriál s názvom Bodka. Ide o kriminálku, v ktorej hlavnú postavu stvárňuje hovoriaci pes. No a práve v tejto novinke v sobotu večer zahviezdi aj kontroverzná Zuzanita Žilinčíková (34) z Take me out. Rovno po boku Joža Vajdu (65)!


Zuzanita Žilinčíková sa do povedomia verejnosti dostala v roku 2017 ako jedna zo šeliem, ktoré v jojkárskej šou Take me out hľadali potenciálneho partnera. Odvtedy prsnatá blondínka na seba pravidelne pútala pozornosť na sociálnej sieti Instagram. A teraz púta opäť...

Už v sobotu večer sa totiž objaví v novom jojkárskom seriáli Bodka. A zahviezdi tam rovno po boku slovenskej hereckej hviezdy Jozefa Vajdu. Ten v novinke stvárni sám seba a ako moderátor relácie Moviestar privíta Milana Kňažka, Luciu Siposovú a... Už spomínanú Zuzanitu. 

Tmavovlasá sexica tam bude farbisto opisovať svoje sexuálne scény. „V seriáli sa objaví okolo 2 minút, išlo o jeden natáčací obraz a natáčalo sa v štúdiu, kde sa v minulosti točila aj relácia Čau Lujza. Zuzanita bola nadšená, že je opäť pred televíznymi kamerami,“ dozvedeli sme sa z televízie. No, nechajme sa prekvapiť, či sa zo Žilinčíkovej zrodí nová herecká hviezda. 

Zuzanita si zahrala po boku Jozefa Vajdu.
Kontroverzná Zuzanita z Take
Zdroj: Tv Joj

Kontroverzná Zuzanita z Take
Zdroj: Tv Joj

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zuzanita Žilinčíková zahviezdi v Zuzanita si zahrala po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články