°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Krainovej NAHÉ PRSIA rozohnili fanúšikov: FOTO Má silikóny?

Simona Krainová
Simona Krainová
Zdroj: Instagram SK
13.01.2021 14:00

SAINT MARTIN - Kým bežných Slovákov a Čechov bičuje zima, tí, čo si to môžu dovoliť, vycestovali na pár dní do tepla. Dovolenku si aktuálne užíva mnoho známych osobností, medzi nimi aj modelka Simona Krainová. Tá nedávno zverejnila poriadne horúcu fotku z karibskej pláže...


Blondínka na nej pózuje s drinkom v ruke, na sebe má plavkové nohavičky a nahé prsia si zakrýva iba vlasmi. Kontúry jej predností však predsa len vykukli, no a pohľad na ne evidentne nedá spávať viacerým Krainovej priaznivcom. Tí sa totiž začali pýtať, či absolvovala plastiku alebo má aj vo svojich 47-rokoch také prirodzené a pevné vnady. 

Pod príspevkom vznikla rozsiahla diskusia, no a Simona sa napokon rozhodla, že zvedavcom odpovie. „Tak pre veľký záujem a milión otázok sa vyjadrím ešte jedenkrát a naposledy. Keď sa rozhodnem, že si nechám upraviť prsia, určite vás o tom budem rada informovať,” šokovala úprimnosťou Simona. 

Prsia Simony Krainovej vyvolali vášnivé diskusie
Krainovej NAHÉ PRSIA rozohnili
Zdroj: Instagram SK

Krainovej NAHÉ PRSIA rozohnili
Zdroj: Instagram SK

„Nemám potrebu klamať. Nikdy som žiadne úpravy svojho zovňajšku netajila a ani nemusím. Prečo by som mala. Som viac ako 10 rokov tvárou najlepšej kliniky v krajine a pokiaľ to bude potrebné, budem tam aj bývať. Čo je vlastne koho do toho? Ale veľmi ma teší, že moje úplne prirodzené trojky zbúrali internet. Takže prsiam zdar,” uzavrela debatu Krainová. A čo vy, tiež ste si mysleli, že má plastiku?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Simona Krainová Prsia Simony Krainovej vyvolali Simona Krainová popiera akúkoľvek Simona Krainová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články