Pondelok, 3. október 2022. Meniny má Stela, zajtra František.

Čekovskému počas koncertu uletel dekel: Kolega takmer prišiel k úrazu!

Marián Čekovský Galéria fotiek (4)
Marián Čekovský
Zdroj: RTVS

BRATISLAVA - Hudobník Marián Čekovský je poriadny živel. O tom sa jeho fanúšikovia už mohli presvedčiť ako v rôznych televíznych reláciách, tak aj na jeho koncertoch. Sranda proste musí byť a sympatický umelec často povie alebo urobí niečo, čo by nikomu inému ani nenapadlo...


Reakcie Čekovského skrátka vždy stoja za to a hoci by sa niektorým mohlo zdať, že jeho vtípky občas prekračujú hranice, vďaka svojmu povestnému humoru si získal srdcia mnohých fanúšikov. A medzi nimi sú aj hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik, ktorí si sympatického hudobníka pozvali do svojej šou Boris a Brambor. 

V jednej zo spoločných debatiek začali preberať výhody hokeja oproti koncertom. Podľa moderátorov je na športe výborné to, že v prípade, že hokejistom uletia nervy, môžu si to rovno na mieste vybaviť ručne-stručne. „Ten hokej bol v tom krásny. Vy, muzikanti, nemôžete len tak zahodiť nástroj, že henten mi lezie na nervy, no ukáž, poď sem a ideš sa s ním pobiť. Ale to v hokeji môžeš,” dumal Valábik. 

Čekovskému počas koncertu uletel
Galéria fotiek (4)
Marián Ćekovský bol hosťom šou Boris a Brambor
Zdroj: RTVS

Čekovskému počas koncertu uletel
Galéria fotiek (4)
Čeky vraj raz po bubeníkovi hodil hudobný nástroj. Rovno počas koncertu.
Zdroj: RTVS

Lenže to by nebol Čeky, aby z talóna nevytiahol ďalšiu vtipnú historku. Nešlo síce priamo po bitku, no dá sa povedať, že na svojho kolegu v podstate zaútočil hudobným nástrojom. „Sú kapely, kde to tak funguje. Ja už som raz hodil synťák po bubeníkovi. Lebo sme hrali koncert a nechcel prestať hrať, sa nejako zapozeral, nepozeral sa na mňa. Tak som ho chytil, na a teraz som ho doňho hodil. Nebolo to lacné,” skonštatoval Marián, po čom si zrejme mnohí povedali, že im je ľúto, že túto grotesku nevideli naživo. 

Viac vtipných historiek od Mariána si môžete vypočuť v šou Boris a Brambor už dnes o 22:00 na obrazovkách RTVS! 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Čekovskému počas koncertu uletel dekel: Kolega takmer prišiel k úrazu!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články