Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Obrovská zmena tehotnej Bagárovej: Radikálna zmena imidžu... Dlhé vlasy sú fuč!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Ján Zemiar,
27.04.2020 11:00

PRAHA - Tá žena je ako chameleón! Čo si budeme hovoriť, aj keby sa Monika Bagárová (25) neživila ako speváčka, nemala by ani najmenší problém preraziť vo svete modelingu. Aktuálna porotkyňa najnovšej série SuperStar totiž disponuje dokonalými črtami tváre a už mnohokrát zdobila titulky rôznych magazínov. Jednou z jej charakteristických čŕt je aj dlhá hustá hriva, no tá je aktuálne fuč. Fúha, to je zmena!


Monike pristane skutočne čokoľvek a dobre by zrejme vyzerala aj vo vreci na zemiaky, no napriek tomu náhlou zmenou svojho účesu poriadne šokovala. Už od obdobia, kedy sa v Superstar v roku 2009 objavila ako súťažiaca, sa pýšila dlhými vlasmi a odkedy je známa, na krátky zostrih si netrúfla. Teda až doteraz. Najnovšie sa totiž na obrazovkách objavila s podstatne kratšou hrivou. 

Monika Bagárová nahodila nový účes.
Obrovská zmena tehotnej Bagárovej:
Zdroj: Inatagram

Ešte skôr, ako sa "krátkovlasá" Monika predstavila v aktuálnej epizóde Superstar, zmenu imidžu porotkyne na Instagrame zazdieľala televízia Markíza. Ako sa dalo očakávať, pod fotografiou Bagárovej s dĺžkou vlasov nad ramená sa začali kopiť mnohé reakcie. A drvivá väčšina z nich bola pozitívna.

Fanúšikovia sa zhodli, že nastávajúcej mamičke nový účes mimoriadne pristane. „Ona si môže naozaj všetko dovoliť, závidím jej,” napísala jedna z diváčok, ďalšie rovnako nešetrili komplimentmi a Monike odkázali, že je nádherná s akýmkoľvek účesom. Mimochodom, ten bol zrejme len prácou šikovného kaderníka, keďže v ďalších príspevkoch na svojom profile už mala Monika opäť dlhé vlasy. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Monika Bagárová Monika Bagárová si v Monika Bagárová nahodila nový Monika Bagárová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články