°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Ďurianová si z rúška urobila módny doplnok: Žiadna hanba, aha, čo vytiahla pred kamerou!

Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová
20.03.2020 18:14

BRATISLAVA - Dámy, takto sa robí! V súčasnosti takmer všetci moderátori našich televízií idú príkladom a pred kamerou nosia rúška. Výnimkou nie je ani Marianna Ďurianová (43), ktorá na RTVS moderuje reláciu Góly, body, sekundy. Blondínka však svoju ochrannú pomôcku zladila s outfitom a... Wau, veď to je hotový módny doplnok!


Rúško v dnešnej situácii nie je absolútne žiadna hanba, no a pri Marianne to platí dvojnásobne. Počas včerajšieho vysielania mohli na krásnej blondínke diváci oči nechať. Blondínka totiž namiesto bežného rúška, ktorých je dnes naozaj nedostatok, vytiahla kúsok šitý na mieru a zladila ho s oblečením, čo na obraze vyzeralo absolútne perfektne.

Marianna Ďurianová svoje rúško doladila k oblečeniu.
Ďurianová si z rúška
Zdroj: RTVS

K hnedému overalu doladila pred kameru farebný ochranný prostriedok s asymetrickými vzormi, počas niektorých okamihov sa dokonca zdalo, že sa trbliece. Zaradila sa tak do zoznamu ďalších niekoľkých známych tvárí, ktoré popustili uzdu svojej fantázii a svojich fanúšikov inšpirujú k tomu, aby si podobný štýlový kúsok vytvorili aj sami doma.

Moderátorka v športových správach ukázala naozaj štýlové rúško.
Ďurianová si z rúška
Zdroj: RTVS

Nič iné, ako nosiť rúška, nám síce aktuálne nezostáva, no to ešte neznamená, že si to nemôžeme spríjemniť a urobiť zo svojich ochrancov módny doplnok. Marianin prístup k veci potešil aj mnohých divákov, no a tí sa už teraz tešia na to, čo moderátorka pred kamerou vytiahne nabudúce. 

Skúšate si aj vy doma ušiť vlastné rúška?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 3100Galéria

Marianna Ďurianová Marianna Ďurianová svoje rúško Moderátorka v športových správach Marianna Ďurianová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články