°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

KORONAVÍRUS má na svedomí ďalšie televízne škrty: STOPka pre OTO... Galavečer sa ruší!

Galavečer OTO sa kvôli koronavírusu musel zrušiť.
Galavečer OTO sa kvôli koronavírusu musel zrušiť.
Zdroj: RTVS/TASR
19.03.2020 18:56

BRATISLAVA - Koronavírus výrazne ovplyvnil nielen fungovanie ľudí, ale aj slovenských televízií. O tom, aké opatrenia kvôli pandémii museli zaviesť Markíza a Jojka, sme už písali. No najnovšie na zúriaci vírus doplatila aj verejnoprávna RTVS. Plánovaný galavečer ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) musela zrušiť. Náhrada je v nedohľadne!


OTO alebo Osobnosť televíznej obrazovky je anketa, v ktorej diváci raz ročne hlasujú o najobľúbenejších televíznych osobnostiach, programoch, spevákoch, skupinách a zabávačoch. Výsledky sa potom vyhlasujú na slávnostnom galavečere, na ktorom si víťazi osobne preberajú svoje ocenenia. 


KORONAVÍRUS úplne ochromil Markízu: Sťahuje všetky premiérové programy... Večer si pozriete už len reprízy a SuperStar!


Tento rok bol naplánovaný na sobotu 4. apríla. No vládne opatrenia kvôli zúriacemu koronavírusu všetko stopli. Organizátori museli odovzdávanie cien dva týždne pred termínom zrušiť a jeho náhrada je v nedohľadne. Namiesto OTA si tak diváci budú môcť na RTVS pozrieť premiérové časti Záhady tela a Neskoro večer.

„V tejto situácii je dôležité ochrániť zdravie ľudí a vyvinúť maximálne úsilie na zamedzenie šírenia koronavírusu, preto považujeme posunutie vyhlásenia výsledkov za logický krok. O novom termíne vysielania galavečera budeme včas informovať,“ povedal televízny programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák.

Aktuálne informácie o KORONAVÍRUSE na Slovensku nájdete TU»


Galéria

Galavečer OTO sa kvôli Galavečer OTO sa tento Galavečer OTO sa musel Galavečer OTO sa musel

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články