°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Veronika Husárová vyvetrala manžela, sexi Javorčeková priateľa a... TÁTO ukázala podprsenku!

Akcia plná krásnych dám.
Akcia plná krásnych dám.
Zdroj: Jan Zemiar
05.03.2020 15:25

BRATISLAVA – Na nábreží Dunaja v stredu večer predstavila Jana Brisudová svoje nové sochy. Na vernisáž Art in the kitchen, kde predstavila svoje nové sochy z bronzu, sa prišli pozrieť známe tváre. Nechýbala Veronika Vagner Husárová, ktorá to mala celé pod palcom, a sprevádzal ju jej manžel. Partnera vyvetrala aj krásna Lucia Javorčeková. Denisa Mendrejová síce prišla sama, no za to poriadne sexi!


Stredajší večer patril v jednom z bratislavských showroomov spojeniu kuchýň a umenia. Sochárka Jana Brisudová, ktorá bola žiačkou skvelého Tibora Bártfaya, vytvorila bronzové sochy. Nimi doplnila novú kuchyňu a dokázala tak, že aj umenie môže byť na zjedenie.

Celú akciu mala pod palcom Miss Slovensko 2007 Veronika Vagner Husárová, ktorá si tento večer užila výnimočne aj so svojím sympatickým manželom Jurajom. Dvojica, ktorá oslávi už šieste výročie svadby, prežila príjemný večer a mimoriadne im to spolu pristalo.

Veronika Vagner Husárová si užila príjemný večer v spoločnosti manžela Juraja.
Veronika Husárová vyvetrala manžela,
Zdroj: Jan Zemiar

Svojho partnera „vyvetrala“ aj neprehliadnuteľná a mužmi obdivovaná Lucia Javorčeková. Tá len minulý rok potvrdila rozpad manželstva po 12 rokoch. Netrvalo dlho a našla si nového partnera – fotografa Kristiána Grejtáka. A práve s ním sa objavila ruka v ruke na akcii. Dvojica sa takmer celý večer od seba nepohla a padali aj zaľúbené božteky.

Sexi Lucia Javorčeková vyvetrala svojho partnera Kristiána Grejtáka.
Veronika Husárová vyvetrala manžela,
Zdroj: Jan Zemiar

Síce sama a s oneskorením, no predsa sa dostavila aj krásna Miss Universe 2009 Denisa Mendrejová. Tá nenechala nič na náhodu a páni na nej mohli oči nechať. Blondínka totiž zvolila priesvitný bodkovaný top. Prítomným tak ukázala nielen svoju štíhlu postavu, ale aj čiernu podprsenku. Koniec koncov, Denisa si to môže dovoliť.

Denisa Mendrejová zvolila odvážny top. Rozhodne si ho však môže dovoliť.
Veronika Husárová vyvetrala manžela,
Zdroj: Jan Zemiar

Prítomní hostia sa skvele bavili, čo-to zobli, vychutnali si kvalitné víno a obdivovali sochárske výtvory Jany Brisudovej, ktorá sa inšpirovala v prírode. S novým modelom kuchyne, ktorý bol predstavený, skvele ladili a verejnosť si môže jej diela v showroome tiež pozrieť. Viac fotografií z večera nájdete v galérii vyššie. 

Hostia na vernisáži mohli obdivovať umelecké diela Jany Brisudovej.
Veronika Husárová vyvetrala manžela,
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Akcia plná krásnych dám. Veronika Vagner Husárová si Sexi Lucia Javorčeková vyvetrala Denisa Mendrejová zvolila odvážny Hostia na vernisáži mohli Veronika Vagner Husárová si

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články