Sobota, 27. november 2021. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Krásna misska Husárová natrela manžela a priznala farbu: Druhé dieťa?

Veronnika Vágnerová Husárová
Veronnika Vágnerová Husárová
25.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Víťazka súťaže Miss Slovensko z roku 2007 Veronika Vágnerová Husárová (33) má počas karanténnych opatrení o pomoc postarané. Na akcii, ktorá sa konala ešte pred vypuknutím pandémie, sme sa totiž dozvedeli, že jej manžel Juraj Vágner sa tiež dokáže zvŕtať v kuchyni. Krásky sme sa pri tejto príležitosti spýtali aj to, či plánujú ďalšieho potomka.


Z práce rovno do kuchyne. To je kolotoč, ktorý pozná drvivá väčšina žien. Bývalá misska a modelka Veronika Vágnerová Husárová je však svetlou výnimkou, ktorej môžeme v dobrom závidieť. V kuchyni totiž často šéfuje jej manžel Juraj. Ten svoju ženušku a syna Alexa rozmaznáva jeho kulinárskym umením. Nie je pri tom kuchár z povolania. Varenie ho skrátka baví.

 

Aj majster tesár sa však utne a inak to nie je ani v tomto prípade. Veronika prezradila, že nie všetko vždy dopadlo podľa očakávaní. „Minule pripálil pizzu, z krabice... toto sa stalo!” so smiechom natrela Veronika svoju polovičku, no jedným dychom dodala, že išlo o jednorazovú záležitosť.

Veronika Vágnerová s manželom Jurajom Vágnerom.
Krásna misska Husárová natrela
Zdroj: Jan Zemiar

Aké ďalšie kvality si kráska na svojom manželovi nevie vynachváliť a či sa dvojica cíti na ďalšieho potomka, prezradila Veronika vo videu vyššie.

Veronika Husárová priznala, že by k synovi Alexovi mohol pribudnúť súrodenec.
Krásna misska Husárová natrela
Zdroj: Instagram V.V.


Galéria

Veronnika Vágnerová Husárová Veronika Vágnerová s manželom Veronika Husárová priznala, že Veronika Vágnerová s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články