°C

Piatok, 23. október 2020. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Mária Čírová už bruško neskryje: Čakajú chlapca alebo dievčatko? Speváčka má jasno!

Mária Čírová je po tretíkrát tehotná.
Mária Čírová je po tretíkrát tehotná.
Zdroj: Peter Korček
25.02.2020 22:56

BRATISLAVA - Speváčka Mária Čírová žiari šťastím. Po synčekovi Hugovi (10) a dcérke Zoe (7) sa spolu s manželom Marošom Kachútom tešia na tretieho spoločného potomka. Speváčka radostnú novinu potvrdila len pred pár dňami a dnes už bruško predvádza v plnej kráse.


Máia Čírová sa netají tým, že vždy túžila mať veľkú rodinu. Teraz je k svojmu snu ešte bližšie. V lete totiž speváčka privedie na svet svoje tretie dieťatko. O novinku sa spolu s manželom podelili na Valentína a dnes už sa Mária hrdí poriadne zaobleným bruškom.

Či do ich rodiny pribudne chlapček alebo dievčatko, ale zatiaľ iba hádajú. „Napríklad náš syn Hugo hovorí, že to bude chlapec, naša dcéra si zase veľmi želá sestričku. Manžel má pocit, že to bude dievčatko, takže je to stále také 50 na 50.” Hovorí sa, že mama vie najlepšie a sama Mária má taktiež svoj tip. „Môj vnútorný pocit je, že to bude chlapec,” prezradila pre Topky speváčka. Jasno však má v jednej veci. „Hlavne nech sme zdraví, nech je všetko v poriadku a či to bude chlapček alebo dievčatko, budem sa rovnako tešiť a výskať ako pri prvých dvoch.”

Mária Čírová sa už pekne zaguľacuje. Piaty člen rodiny by mal prísť uprostred leta.
Mária Čírová už bruško
Zdroj: Peter Korček

V akom duchu sa snaží Mária vychovávať svoje deti a či po treťom bábätku plánujú ešte ďalšie, to sa dozviete v našom rozhovore vyššie.

Myslíte si, že Máriino tretie dieťatko bude chlapec alebo dievča?

Dievčatko

179

Chlapec

299

Počet hlasov: 478


Galéria

Mária Čírová je po Mária Čírová sa už Mária Čírová vždy túžila Mária Čírová má s

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články