°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Potvrdené: Čírová je tehotná... Prvé slová Márie a jej manžela!

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Jan Zemiar
14.02.2020 16:12

BRATISLAVA - Obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová (31) sa už čoskoro stane trojnásobnou mamou. K dcérke Zoe a synčekovi Hugovi pribudne už tento rok súrodenec. Správu potvrdil manžel sympatickej umelkyne Maroš Kachút (46).


Slovenská speváčka Mária Čírová je v požehnanom stave. Do redakcie sme dostali tip a radostnú novinku nám potvrdil aj budúci trojnásobný otec Maroš Kachút. „Áno je to pravda, tretie bábätko sme plánovali, bola to u nás doma téma už asi rok a prišlo to teraz. Veľmi sa tešíme a tešia sa aj deti. Mária je momentálne v treťom mesiaci,” povedal pre topky.sk.

K očakávaniu tretieho potomka sa vyjadrala pre Topky aj samotná speváčka a budúca trojnásobná mama. „Tento rok sa zo mňa stane trojnásobná mama! Je to viac než úžasné. Cítime sa vďační a požehnaní. S manželom aj deťmi prežívame veľkú radosť," rozplýva sa šťastím Mária. 

K desaťročnému chlapčekovi Hugovi a sedemročnému dievčatku Zoe tak čoskoro pribudne ďalší súrodenec, na ktorého sa už celá rodinka nesmierne teší. Už o pol roka by sa tak mali Kachútovci tvoriť päťčlennú famíliu. Či to bude chlapček alebo dievčatko zatiaľ nevedno. Budúcim trojnásobným rodičom srdečne blahoželáme!

Mária Čírová sa statne trojnásobnou mamou.
Potvrdené: Čírová je tehotná...
Zdroj: Ján Zemiar,


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md, nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články