Taťána a Ondřej Brzobohatí sa tešia na bábätko: Kráska odhalila intímne detaily! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Taťána a Ondřej Brzobohatí sa tešia na bábätko: Kráska odhalila intímne detaily!

Taťána Gregor Brzobohatá odhalila plány o materstve.
Taťána Gregor Brzobohatá odhalila plány o materstve.
03.12.2019 13:30

PRAHA - Sú svoji už viac ako tri roky. Český hudobník Ondřej Brzobohatý (36) a jeho krásna manželka Taťána Gregor Brzobohatá (31) si svoje áno povedali ešte v lete 2016 a teraz sa pripravujú na ďalší nádherný krok. Spoločnú rodinu!


Najkrajšia žena planéty pre rok 2006 síce zatiaľ nie je v radostnom očakávaní, no už teraz majú spolu s manželom v otázke rodičovstva jasno. Taťána pred rokom prekročila prah tridsiatky a na rodičovstvo tak začala pomýšľať čoraz viac. Teraz však prekvapila pomerne premysleným harmonogramom. „Plánujeme to. Rodinu si prajeme. Je to otázka dvoch rokov,” prezradila pre portál extra.cz.

Ondřej a Taťána Brzobohatí tvoria zohratý pár.
Svadobné video prominentného páru,
Zdroj: YouTube

Zdá sa, že manželia so zakladaním rodiny už viac nemienia otáľať, no podľa krásky pribúdajúci vek v tomto prípade nezohráva v ich rozhodnutí zásadnú úlohu. „Všetko sa to posunulo, to znamená, že možnosti, ktoré máme my, nemali naši rodičia... Necítim sa v tomto ohľade pod tlakom, rodinu si prajeme a budeme ju mať,” tvrdí bývalá misska rozhodne.

Taťána a Ondřej Brzobohatí plánujú spoločnú rodinu.
Taťána a Ondřej Brzobohatí
Zdroj: Instagram O.B.

Blondínka priznala aj to, že na pretras už prišlo i pohlavie ich budúceho potomka. „Manžel by si prial dievčatko a mne na tom až tak nezáleží. Máme v rodine dievčat dosť a chlapček by mi nevadil,” zdôverila sa. Na výsledok svojho snaženia si však bude musieť zamilovaná dvojica ešte nejaký čas počkať. Dúfajme teda, že všetko dopadne podľa ich predstáv.

Myslíte si, že sa dvojici podarí ich plán dodržať?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 455Galéria

Taťána Gregor Brzobohatá odhalila Ondřej a Taťána Brzobohatí Taťána a Ondřej Brzobohatí Taťána Kuchařová sa v Svadbu mala dvojica ešte

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: profimedia, Instagram,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články