°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Natália Puklušová po stopke opäť pred kamerou: Vráti sa k Oteckom?!

Natália Puklušová sa vracia na televízne obrazovky.
Natália Puklušová sa vracia na televízne obrazovky.
Zdroj: TV MARKÍZA
02.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Slovenská herečka Natália Puklušová (35) si získala sympatie divákov predovšetkým v úspešnom seriáli Oteckovia. Približne pred rokom ju však televízia Markíza z projektu vyškrtla a jej postava Petry sa z obrazoviek vytratila. To by sa však v blízkej budúcnosti malo zmeniť.


Natália Puklušová to má s televíziou ako na hojdačke. Po nevydarenom romániku so scenáristom Andym Krausom (52) sa akosi vytratili aj ponuky do televíznych projektov. Neskôr sa však na herečku usmialo šťastie a tím Markízy ju oslovil do dnes už megaúspešného seriálu Oteckovia.

Natália tak stvárnila postavu kaderníčky Petry, ktorá tvorila pár s Marekom (Vlado Kobielsky). No hoci patrila k jedným z hlavných postáv, televízia v závere prvej série seriálu Petru jednoducho zo scenára vyškrtla. Ďalšie série tak pokračovali bez nej.

Natália Puklušová zo seriálu Oteckovia doslova zmizla. Vrátiť by sa však mala už budúci rok.
Natália Puklušová po stopke
Zdroj: TV MARKÍZA

Topkám sa však podarilo zistiť, že po viac ako ročnej prestávke Puklušová už opäť zarezáva pred kamerami, a to opäť v Markíze. „Môžeme potvrdiť, že sa Natália objaví budúci rok na obrazovke TV Markíza,” uviedla PR manažérka Andrea Macáková. Podrobnosti o tom, o aký projekt ide, však konkretizovať nechcela. Podľa našich informácií by to však mali byť práve spomínaní Oteckovia.

Vzťah Natálie Puklušovej s kameramanom Paľom údajne skrachoval.
Natália Puklušová po stopke
Zdroj: Jan Zemiar

Ako teda návrat seriálovej Petry opäť zamieša osudy hlavných postáv, by sme mali uvidieť už čoskoro. Je však otázne, ako poznačí osud samotnej herečky. Natália sa totiž práve počas nakrúcania Oteckov zamilovala do kolegu zo štábu. S kameramanom Paľom (45) tvorili pár viac než dva roky a herečka neraz hovorila o osudovej láske. Aj tomuto vzťahu však malo len nedávno odzvoniť.


Slovenská herečka je znovu slobodná... KONIEC veľkej lásky!


Dvojica sa však pravdepodobne bude naďalej stretávať na pľaci a ktovie, snáď sa im podarí veľkú lásku ešte zachrániť.

Chýba vám postava Petry v seriáli Oteckovia?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1599Galéria

Natália Puklušová sa vracia Natália Puklušová zo seriálu Vzťah Natálie Puklušovej s Natália Puklušová skúšala nájsť Natália Puklušová už opäť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články