Slovenská herečka je znovu slobodná... KONIEC veľkej lásky! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Slovenská herečka je znovu slobodná... KONIEC veľkej lásky!

Po veľkej láske ostali len spomienky.
Po veľkej láske ostali len spomienky.
19.11.2019 11:15

BRATISLAVA – Zazvonil zvonec a veľkej lásky je koniec! Aj takto by sa dal opísať momentálny status slovenskej herečky Natálie Puklušovej (35), ktorá sa naposledy objavila v seriáloch televízie Markíza Oteckovia a Detektív Dušo. Väčšiu popularitu ako samotné hranie jej priniesla skôr aféra so scenáristom Andym Krausom (52). Hoci im to nevydržalo, plavovláska predsa len našla lásku, ktorá je ale dnes už minulosťou.


Puklušovú, ktorá, ako informuje portál pluska.sk, je po rozchode, začali diváci registrovať vo väčšej miere v roku 2012. Vtedy sa objavila v Búrlivom víne, kde si zahrala úlohu vyzývavej čašníčky Šantal. Neskôr, v roku 2016, sa objavila aj v ďalšom markizáckom projekte Atletiko Cvernofka aj u konkurencie v seriáli Dovidenia, stará mama! Ani jedna z postáv však nebola natoľko zapamätateľná ako jej aféra so ženáčom.

Natália Puklušová rezonovala medzi ľuďmi najmä vďaka afére s Andym Krausom.
Slovenská herečka je znovu

V roku 2017 sa totiž z každej strany valili informácie o tom, že Natália Puklušová mala pomotať hlavu známemu scenáristovi Andymu Krausovi. Práve herečka mala byť dôvodom rozpadu a rozvodu manželstva Daniely a Andyho. Aférka však dlho nevydržala a milenci šli od seba.

Napokon sa jej predsa len zadarilo a od žlto-modrej televízie dostala ponuku na účinkovanie v úspešných Oteckoch. Tam si zahrala partnerku Vlada Kobielskeho, Peťušku, s ktorou má syna Marečka. Po čase sa však vytratila aj z tohto seriálu. No práve vďaka tejto úlohe spoznala svoju lásku – Paľa.

Natália Puklušová našla lásku na pľaci. Počas nakrúcania Oteckov spoznala kameramana Paľa.
Slovenská herečka je znovu
Zdroj: Jan Zemiar

Náhoda chcela, aby medzi herečkou a kameramanom preskočila iskra a rodáčka zo Spišskej Novej Vsi sa po uši zamilovala. Neprekážal im ani desaťročný vekový rozdiel a dokonca sa mali zhovárať už aj o svadbe. Jej šťastie však napokon opäť dostalo stopku a dvojica sa rozišla kvôli veľkým nezhodám a problémom. Nuž, ten pravý na ňu zrejme niekde ešte len čaká.

Paľo a Natália išli od seba. Dôvodom mali byť nezhody a problémy vo vzťahu.
Natália Puklušová
Zdroj: Instagram


Galéria

Po veľkej láske ostali Natália Puklušová rezonovala medzi Natália Puklušová našla lásku Paľo a Natália išli V Oteckoch si zahrala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: pixabay, Ján Zemiar, TV Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články