Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Peťuška z Oteckov ukázala mamu: Pani Stiflerová, ste to vy? Pozrite, je to KOČKA!

Natália Puklušová.
Natália Puklušová.
Zdroj: Jan Zemiar
08.04.2021 18:00

BRATISLAVA - Natália Puklušová (37) je už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou obľúbeného markizáckeho seriálu Oteckovia. A hoci ju práca drží v Bratislave, stále sa rada vracia domov na východ. Zopár dní tam strávila aj teraz, keď ju tam zaviala práca. A fanúšikom na Instagrame ukázala svoju mamu. Wau, pozrite aká je to kočka!


VIDEO: Natália Puklušová s mamou spievajú ľudovú pieseň

Herečky z markizáckeho seriálu Oteckovia Dominika Kavaschová a Natália Puklušová si založili spoločný profil na Instagrame s názvom Tepšoviny, ktorým už niekoľko mesiacov zabávajú svojich fanúšikov. Spolu tam varia, klebetia a zásadne hovoria po východniarsky. 

No a keďže v uplynulých dňoch práca zaviala Natáliu na východ, do dvoch živých vysielaní Puklušová zapojila aj svoju mamu. No a to mnohým padla sánka. Pani Puklušová totiž vyzerá ako slovenská verzia Stiflerovej mamy. Skrátka, je to poriadna šupa. 

Mladistvý vzhľad, široký úsmev, blond vlasy. Len málokto by tipoval, že medzi ňou a hviezdou Oteckov je generačný rozdiel - práve naopak, s Natáliou vyzerajú ako sestry. A ešte vie aj spievať. Slová sú však v tomto prípade zbytočné. Pozrite si fotky a video vyššie!

Natália Puklušová s mamou a herečka Dominika Kavaschová spolu vysielali na Instagrame. Varili tradičné východniarske veľkonočné jedlo.
Peťuška z Oteckov ukázala
Zdroj: Instagram Tepšoviny

Pani Puklušová vyzerá výborne. S Natáliou pôsobia ako sestry.
Peťuška z Oteckov ukázala
Zdroj: Instagram Tepšoviny


Galéria

Natália Puklušová.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články