Prvá dáma slovenského filmu opäť prekvapila: Studenková má svoj vlastný... Tomu neuveríte! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Prvá dáma slovenského filmu opäť prekvapila: Studenková má svoj vlastný... Tomu neuveríte!

Zdena Studenková
Zdena Studenková
Zdroj: O2
22.11.2019 16:00

BRATISLAVA - O tom, že Zdena Studenková je hereckou legendou, nemôže mať nikto najmenšie pochybnosti. Rovnako to platí o tvrdení, že stále kráča s dobou a vek je pre ňu len číslo. Táto žena jednoducho vie, čo je IN aj v súčasnosti, a to neplatí len o móde, kráse či herectve, ale aj o rôznych vychytávkach.


Stále jej ide karta! Nie je žiadnym tajomstvom, že táto vždy dokonale upravená a zladená dáma v máji oslávila neuveriteľných 65 rokov. Do dôchodku sa však ani náhodou nechystá, práve naopak. Opäť všetkých presviedča, že je stále trendy, a to aj v oblasti technológií. Stala sa totiž tvárou nie parfumu či novej knihy, ale rovno paušálu v O2!

A čo všetko vďaka Zdenkinmu paušálu môžete získať? Okrem neobmedzených volaní, SMS a MMS v celej EÚ a štedrých dát v ňom nájdete aj predplatné služby HBO GO. Niet sa čo čudovať, ako už pred pár rokmi priznala, ide o jej obľúbenú stanicu: „Sledujem len americkú HBO, v tejto televízii som videla azda všetky seriály. Kúpila som si dokonca aj dévedečka, lebo mám pocit, že v porovnaní s tým, čo tu doteraz bolo, je to absolútna špica." 

Zdena Studenková
Zdroj: O2

V seriáli Terapia z produkcie HBO si dokonca ako jedna z mála slovenských herečiek aj sama zahrala. Predstavila sa v úlohe úspešnej speváčky a veľkej hviezdy Lucie Bergerovej, ktorá cíti postupný príchod úpadku svojej slávy.

Ak ste tento seriál nevideli, teraz máte vďaka Zdenkinmu paušálu šancu. A popri ňom si môžete vychutnať viac než 800 filmov a 200 seriálov, nech ste kdekoľvek. Bez vedomia, Watchmen, Pani Fletcherová, Černobyľ, Bažináč a iné tohtoročné seriálové novinky dopĺňa bohatý archív.

Hviezda slovenského filmu však nie je jediná ambasádorka SMART paušálov od O2. Popri nej sa objavuje nemenej výrazný potetovaný Separ, jeden z najúspešnejších slovenských raperov súčasnosti a zároveň manžel speváčky Tiny. Ďalším je obľúbený internetový komik Fero Joke či influencerky Lady Zika a LucyPug.

Každý paušál obsahuje popri neobmedzených volaniach, SMS a MMS v celej EÚ a veľkých objemoch dát ďalšie výhody ušité priamo na mieru – napríklad O2 TV, hudobnú streamovaciu službu Tidal s najväčšou databázou hudobných singlov, či predplatné denníkov SME a Denníka N.

Chcem zistiť viac o paušáloch od O2

Zdena Studenková, Separ a
Zdroj: O2

Advertoriál pripravený v spolupráci s O2.


Galéria

Zdena Studenková Zdena Studenková Zdena Studenková, Separ a Zdena Studenková

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk, SITA
VIDEO: Youtube O2 Slovakia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články