Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Kveta Horváthová definitívne odpísaná: TOTO je moderátorka novej Farmy!

 Kvetka Horváthová
Kvetka Horváthová
28.07.2019 22:00

BRATISLAVA - A je to isté! Kvetka Horváthová (42) si už v ďalšej sérii Farmy ani neškrtne. Už onedlho sa na markizáckych obrazovkách diváci dočkajú ďalšieho pokračovania svojej obľúbenej šou. Chystá sa totiž nová séria tejto populárnej relácie, no a rovnako ako je známy finálny zoznam účinkujúcich, definitívny ortieľ už padol aj ohľadom moderátorky. Vieme, kto to bude!


Kveta Horváthová bola neoddeliteľnou súčasťou markizáckej Farmy už od jej začiatku. Nečakaná zmena na poste moderátorky prišla až minulý rok. Tvárou populárnej reality šou sa totiž stala komička Eva Evelyn Kramerová. Väčšina divákov síce vtedy pochybovala, že blondínka môže byť plnohodnotnou náhradou niekdajšej stálice, no po niekoľkých dieloch si zvykli a napokon na adresu jej výkonu padali samé ódy.

Kvetka Horváthová Farmu moderovať nebude.
Kveta Horváthová definitívne odpísaná:
Zdroj: Vlado Anjel

Nie je žiadnym tajomstvom, že žlto-modrá televízia aktuálne chystá ďalšiu farmársku sériu. Čo sa týka súťažiacich, kastingy sú už oficiálne ukončené. Rovnako ako tie na novú moderátorku. Poslednú tvár Farmy, teda Evelyn, sme prednedávnom stretli na prehliadke novej tehotenskej kolekcie Milana Švingála a Jasminy Alagič Vrbovskej. Už vtedy nám komička naznačila, že sa neplánuje stiahnuť do ústrania a onedlho sa opäť objaví na televíznych obrazovkách. Keď sme sa spýtali, na čo sa fanúšikovia môžu v blízkom čase tešiť, jej odpoveď bola jasná.

Evelyn sa osvedčila, a tak bude moderátorkou Farmy aj počas najnovšej série.
Kveta Horváthová definitívne odpísaná:
Zdroj: TV MARKÍZA

„Mám taký pocit, že na ďalšiu Farmu. Uvidíme,” povedala vtedy neurčito a dnes je už verdikt jasný. „S Evelyn bola Markíza mimoriadne spokojná, a preto bude moderovať aj ďalšiu sériu Farmy,” povedal nám náš zdroj, ktorý slová komičky potvrdil. Nuž, zdá sa, že Evelyn sa aj napriek prvotným pochybnostiam osvedčila natoľko, že sa o ňu v televízii môžu potrhať. A my jej, samozrejme, držíme palce a veríme, že ďalšia generácia Farmy bude úspešná minimálne tak, ako tie predchádzajúce.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

 Kvetka Horváthová Kvetka Horváthová Farmu moderovať Evelyn sa osvedčila, a Na Evelyn sa môžu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články