°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Kveta Horváthová sa pochválila rodinkou: Dcéra Paulínka (11) a... Za TOHTO muža je vydatá 20 rokov!

Kveta Horváthová svojej rodine venuje každú voľnú chvíľku.
Kveta Horváthová svojej rodine venuje každú voľnú chvíľku.
Zdroj: Jan Zemiar
23.01.2020 18:58

BRATISLAVA - Moderátorka Kveta Horváthová (43) žije usporiadaným rodinným životom. Keď mala 23, vydala sa za priateľa Júliusa a o pár rokov neskôr mu porodila dcérku Paulínku. Plavovláska sa v týchto dňoch so svojím šťastím podelila aj na sociálnej sieti Instagram. Zverejnila FOTO svojej rodinky... Aha, za tohto muža je vydatá viac ako 20 rokov!


Kveta Horváthová v lete 2019 oslávila 20. výročie svadby. Keď mala 23 rokov, svoje áno povedala priateľovi Júliusovi. A po jeho boku je dodnes. Dvojica má spolu dcérku Paulínku, ktorá tento rok oslávi svoje 12. narodeniny. 

A moderátorka sa snaží svojej rodinke venovať každú voľnú chvíľu. Hoci je pracovne veľmi vyťažená, našla si čas, aby so svojimi najbližšími zašla do kina. Fotkou z rodinnej idylky sa potom pochválila na sociálnej sieti Instagram. 

Pozrite, toto je jej dcérka Paulínka a manžel Július!

Kveta Horváthová sa na Instagrame pochválila svojou rodinkou - dcérou Paulínkou a manželom Júliusom.
Kveta Horváthová sa pochválila
Zdroj: Instagram K.H.


Galéria

Kveta Horváthová svojej rodine Kveta Horváthová sa na Kveta Horváthová je šťastne Kveta Horváthová Kveta Horváthová bola v Kveta Horváthová dlhé roky Kveta Horváthová pravidelne podporuje Kveta Horváthová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články