Markizácka hviezda v ohrození života: Zo strachu podplatil agresora! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Markizácka hviezda v ohrození života: Zo strachu podplatil agresora!

Peter Brajerčík
Peter Brajerčík
04.06.2019 12:00

MARGECANY - Išlo mu o život! Herec Peter Brajerčík (32), ktorý patrí medzi stálice a hviezdy seriálu Horná Dolná, sa priznal, že v minulosti musel podplatiť agresora. Ten mu totiž chcel vylúpnuť oko, a to sa hercovi vôbec nepozdávalo. Zaplatil mu stovku!


Predstaviteľ Lacka z Hornej Dolnej prezradil, že dotyčný mu chcel vylúpnuť oko. Toho sa hneď chytila kapitánka súperiaceho tímu Zuzana Kubovčíková Šebová: „On ti povedal: Čau Peťo, tak by som ti to oko vylúpol, ale ak máš kilo, tak to nespravím?“ Podľa slov herca chcel agresor len dokázať, že to naozaj vie a opýtal sa ho, či to chce vidieť. Samozrejme, že vidieť to chcel, ale nie na sebe.

Raz som zo strachu o svoj život zaplatil človeku sto korún - prečítal z kartičky Peter Brajerčík.
Markizácka hviezda v ohrození
Zdroj: TV MARKÍZA

Keďže sa udalosť stala už z prvého počutia dávno, Števa Martinoviča, Zuzku Šebovú a Janu Kovalčíkovú zaujímalo, načo pôvodne mal sto korún. „Keďže som bol vtedy na strednej škole v Košiciach, nebudem sa rozvádzať o tom, že na čo bolo tých sto korún, ale mal som ich od rodičov ako vreckové,“ povedal s úsmevom.

„Ty si mu teda tých sto korún ponúkol kontraktom, aby ti to očko nevylúpol?“ opýtala sa Zuzka. Vtedy z Petra vypadlo, že sa vlastne nebál o svoj život, ale o život toho pána, keďže podľa jeho slov rozprával veľmi zvláštne. Napokon dodal informáciu, že šlo o bezdomovca, ktorý je bývalým vojakom. Celá táto bizarná situácia sa odohrala po ceste vlakom z Krompách do Košíc. „Išiel som do školy a tam v Margecanoch nastúpil,“ uzavrel Brajerčík. Hoci to znie úplne neuveriteľne a aj Števo Martinovič podotkol, že rozprávanie bolo vcelku vykoktané, toto sa Brajerčíkovi naozaj stalo.

Napokon vysvitlo, že táto absurdná situácia sa Petrovi Brajerčíkovi skutočne stala.
Markizácka hviezda v ohrození
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Peter Brajerčík Raz som zo strachu Napokon vysvitlo, že táto Peter Brajerčík si na Ľudia vnímajú Petra Brajerčíka Peter Brajerčík alias Lacko

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články