Šokujúce priznanie hviezdy seriálu Horná Dolná: Uniesli ma Albánci! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Šokujúce priznanie hviezdy seriálu Horná Dolná: Uniesli ma Albánci!

Dano Heriban a Petra Polnišová
Dano Heriban a Petra Polnišová
Zdroj: Facebook
29.05.2019 09:00

BRATISLAVA – Každý raz prežije dych berúcu, vtipnú, strach naháňajúcu či bizarnú situáciu. Výnimkou nie je ani hviezda seriálu Horná Dolná, herec Dano Heriban (39), ktorý sa priznal k šokujúcemu tajomstvu z minulosti. Pred niekoľkými rokmi ho totiž uniesli Albánci!


Predstaviteľ nezameniteľného Ďura Brmbalíka z obľúbeného markizáckeho seriálu Horná Dolná, bol v pondelok hosťom zábavnej relácie Klamal by som ti? Po boku Petry Polnišovej a Evity Twardzik sa snažil odhaliť klamstvá súperov a tiež ich presvedčiť o vlastnej pravde. Jedným z jeho príbehov bol ten o únose. Asi pred 5 – 6 rokmi sa totiž Dano stal obeťou únosu za hranicami Slovenska.

Dano Heriban v šou Klamal by som ti? hovoril príbeh o únose Albáncami.
Šokujúce priznanie hviezdy seriálu
Zdroj: TV MARKÍZA

„Raz ma uniesli tri malé deti,“ povedal na úvod Dano, pričom si Andy Kraus neodpustil poznámku, či šlo o deti pozemšťanov. „Aké to boli deti?“ zaujímalo kapitánku súperov, Zuzku Kubovčíkovú Šebovú. „Boli tri. Dve dievčatká a jeden chlapec. Chlapček mal nejakých 10 – 11 a potom malé dievčatko asi trojročné a ďalšie šesťročné. Uniesli ma vo vnútrozemí,“ priblížil Heriban situáciu.

Zuzanu zaujímalo aj to, či páchateľov poznal. „Nepoznal. Albánci to boli,“ ujasnil. „Teba uniesli albánske deti?“ žasla predstaviteľka krčmárky Terezky. Celý únos vraj trval len nejakú polhodinku a bolo to na vzdialenosť pár kilometrov. To prišlo všetkým priam neuveriteľné, no i tak chceli vedieť, ako k tomuto činu došlo.

„Pýtal som sa jednej pani na ulici, kadiaľ sa dostanem na grécke hranice. A táto pani, keďže sme si veľmi nerozumeli, mi moc toho povedať nemohla, ale vedela otvoriť dvere na aute. A tie deti tam vlastne okamžite boli nasáčkované,“ rozhovoril sa Daniel.

Dano Heriban priznal, že pred rokmi ho uniesli tri malé albánske deti.
Šokujúce priznanie hviezdy seriálu
Zdroj: TV MARKÍZA

„Oni mi naskočili do auta a len ukazovali, že kade ma unášajú, kde mám ísť. Tak ja som proste nasledoval ich ručičky a o nejakých 10 – 15 kilometrov tam stál ďalší človek, zrejme ich oco alebo kto, a normálne ma stopol, poďakoval mi, vyložil som ich a vlastne ony mi ukázali cestu na tie hranice a zároveň som im pomohol sa doviezť k otcovi,“ dorozprával priam neuveriteľný príbeh Heriban, ktorý sa však skutočne stal a jeden „únosca“ dokonca počas jazdy pokojne spinkal.

Zvyknete sledovať šou Klamal by som ti?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 762Galéria

Dano Heriban a Petra Dano Heriban v šou Dano Heriban priznal, že V šou Klamal by Dano Heriban aktuálne hviezdi Okrem herectva sa venuje Dano Heriban je nezameniteľný

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články