°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Rana pre Mariána Greksu: Zomrela najdôležitejšia žena jeho života!

Marián Greksa
Marián Greksa
Zdroj: Facebook M.G.
13.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Hoci v nedeľu mali oslavovať všetky mamy svoj sviatok a aj hudobník Marián Greksa (59) chcel Deň matiek osláviť s tou svojou, musel sa s ňou navždy rozlúčiť. Milovaná maminka odišla na večný odpočinok vo veku osemdesiatštyri rokov. Prehrala boj s ťažkou chorobou.


Marián Greksa si Deň matiek 2019 bude pamätať už do smrti. I keď mal oslavovať, namiesto toho smúti. Jeho mamina Mária bojovala niekoľko mesiacov s ťažkou chorobou a svoj boj napokon prehrala práve v deň, ktorý patril aj jej. Najdôležitejšia žena v živote hudobníka, ktorá mu dala život a lásku, navždy odišla.

Napriek tomu, že je to pre rockera obrovská rana a strata, dal to hneď vedieť aj svojim priateľom na Facebooku. Pridal fotku, na ktorej sa Mária usmieva a je šťastná z prítomnosti svojej vnučky Marianky. „Dnes mi umrela maminka," napísal k záberu.

Marián Greksa prišiel o najdôležitejšiu ženu života - milovanú mamu Máriu.
Rana pre Mariána Greksu:
Zdroj: Facebook M.G.

„Na konci decembra spadla, zlomila si krčok stehennej kosti. To jej síce zrástlo, ale odvtedy sa nepostavila na nohy. Už ku koncu to nebolo vôbec dobré. Trpela v bolestiach," povedal Greksa pre denník Nový Čas. Jeho mamina bola veľká bojovníčka, no napokon ju choroba premohla. Hudobníkovi vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Mariánovi je veľkou oporou manželka Alena.
Rana pre Mariána Greksu:
Zdroj: Facebook M.G.


Galéria

Marián Greksa Marián Greksa prišiel o Mariánovi je veľkou oporou Tohtoročný Deň matiek je

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články