°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Exmarkizák prežíva obrovský žiaľ: Zomrela žena jeho života!

Exmarkizák prišiel o ženu svojho života.
Exmarkizák prišiel o ženu svojho života.
Zdroj: TV MARKÍZA
05.06.2020 09:00

BRATISLAVA - Napriek tomu, že niekoľko týždňov sa bývalý markizák Ján Pasiar (43) teší z malého synovčeka, ktorý je v poradí štvrtým potomkom jeho sestry, zasiahla ho aj veľká strata. Koncom mesiaca navždy prišiel o milovanú ženu.


Diváci ho dlhé roky registrovali ako investigatívneho reportéra v televízii Markíza, kde spolu s ďalšími kolegami pracoval na relácii Paľba. Pred desiatimi rokmi však dal kamerám zbohom a zo Záhorskej Bystrice presunul svoje pôsobisko do Mlynskej doliny. Nie však do verejnoprávnej televízie, ale rozbehol si vlastný biznis a začal podnikať s gréckymi výrobkami, na ktoré nedá dopustiť.

V živote sa mu darí a donedávna sršal šťastím. Aj z toho dôvodu, že k dvom krásnym neteriam Zoe a Kristínke a synovcovi Miškovi pribudol malý Šimonko. Narodil sa 20. apríla tohto roku. Radosť z drobčeka však niečo vyše mesiaca po jeho narodení vystriedal obrovský žiaľ. Ján Pasiar navždy prišiel o milovanú mamu. „Mamička, tak už si s oteckom. Odpočívaj v pokoji. Navždy zostaneš v našich srdciach,” podelil sa svojím smútkom na sociálnej sieti 25. mája bývalý markizák. Jeho mamina sa tak ešte stihla dožiť štvrtého vnúčatka a teraz na neho, i celú rodinu dozerá zhora.

Ján Pasiar prišiel navždy o milovanú mamu.
Exmarkizák prežíva obrovský žiaľ:
Zdroj: Facebook J.P.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články