°C

Pondelok, 23. november 2020. Meniny má Klement, zajtra Emília.

Varholíková si užíva život na slobode: Zbalila mladšieho muža!

Varholíková po rozsudku
Varholíková po rozsudku
Zdroj: Jan Zemiar
30.04.2019 05:45

BRATISLAVA - Po tom, ako sa dostala z väzenia, si začala užívať život naplno. Eva Varholíková (41) má obrovský dôvod na radosť. Pred ôsmimi mesiacmi opustila brány budapeštianskeho väzenia, kde si za zabitie štyroch ľudí odsedela šesťročný trest. Blondínka sa pomaly začala zaraďovať späť do spoločnosti a voľný čas venuje najmä svojej rodine. Najnovšie sa však v jej živote objavil ďalší dôležitý človek - nový muž.


Varholíková sa novinkou pochválila na sociálnej sieti. „Všetko sa perfektne zrovnáva v mojom... našom živote,“ napísala k fotografii, na ktorej pózuje po boku tmavovlasého muža, ktorý by mal byť podľa našich informácií od blondínky podstatne mladší a aktívne sa venuje športovaniu, čo vidno aj na jeho postave.

Eva Varholíková sa pochválila novou známosťou.
Varholíková si užíva život
Zdroj: Instagram E.V.

Varholíková si užíva život
Zdroj: Instagram E.V.

Vyzerá to tak, že na Evu sa konečne usmialo šťastie a Matej je pre ňu obrovskou oporou. „Tvoj dotyk vyliečil všetku moju bolesť,“ vyjadrila sa k ďalšiemu záberu, kde sa dvojica drží za ruky. Vzťah je ešte zjavne pomerne čerstvý, no keďže si hrdličky ostošesť vymieňajú zamilované komentáre, vyzerá to tak, že im to naozaj klape. Nuž, tak nech im to takto vydrží aj naďalej, keďže blondínke sa doteraz v tejto sfére veľmi nedarilo.


Galéria

Varholíková po rozsudku Eva Varholíková sa pochválila Párik si cez sociálne Eva Varholíková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram , Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články