Pamätáte si Zuzu z Uragánu? Žije v Austrálii a... TAKTO dnes vyzerá! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Pamätáte si Zuzu z Uragánu? Žije v Austrálii a... TAKTO dnes vyzerá!

Zuzana žije už roky v Austrálii.
Zuzana žije už roky v Austrálii.
Zdroj: RTVS
05.12.2018 00:10

SYDNEY - Iste si mnohí z vás pamätajú parťáčku Andyho Krausa (51) a Petra Marcina (52) z nezabudnuteľnej zábavnej relácie Uragán. Zuzana Kovačičová Šikulová (40) väčšinu času stvárňovala úlohu moderátorky, no strihla si aj rolu servírky piva. Pred rokmi sa však vytratila zo Slovenska a odišla k protinožcom. Dnes vyzerá ešte lepšie ako kedysi!


V minulosti patrila medzi stálice zábavnej relácie Uragán, ktorú mali na svedomí seriáloví susedia Kraus a Marcin. Kto by si nepamätal Františka s Lászlom, pani Máriu Bystrú a Kolomana Kudláčka či bratov Jančiho a Lajčiho. Práve s týmito postavičkami viedla rozhovory moderátorka Zuza.

Strihla si aj rolu servírky piva.
Pamätáte si Zuzu z
Zdroj: TV Markíza/Doma

Hoci boli na ňu ľudia zvyknutí a pravdepodobne by ju uvítali aj v iných projektoch, pred desiatimi rokmi si povedala dosť a moderovanie zavesila na klinec. S manželom Martinom odišli do Austrálie. Najmä preto, aby sa zlepšili v angličtine, no krajina protinožcov im učarovala natoľko, že sa stala ich domovom. Manželom sa dokonca pred siedmimi rokmi narodila dcérka, ktorej dali meno Ella. Aj keď má Zuza na krku štyridsiatku, vyzerá výborne!

Dnes vyzerá Zuzana skutočne skvele.
Pamätáte si Zuzu z
Zdroj: emka.zenfolio.com

Pamätáte si ešte Zuzu z Uragánu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 7022



Galéria

Zuzana žije už roky Strihla si aj rolu Dnes vyzerá Zuzana skutočne Ružová parochňa bola jednou Zuzana sa objavovala najmä Jej typický účes si Zuzana má sedemročnú dcérku S manželom a dcérou

Nástroje k článku



ZDROJ: md
FOTO: emka.zenfolio.com, RTVS, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články