°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Nevesta zo známej milionárskej rodiny: Mesiac po pôrode v spoločnosti... Takto sa na nej podpísalo druhé dieťa!

Fotografka Petra Ficová.
Fotografka Petra Ficová.
Zdroj: Jan Zemiar
22.11.2018 09:00

BRATISLAVA - Na módnu prehliadku Veroniky Hložníkovej sa prišla pozrieť aj čerstvá mamička, celebritná fotografka Petra Ficová (33). Od pôrodu druhej dcérky ubehol len mesiac, no len málokto by uveril, že je to naozaj tak.


V utorok patril Primaciálny palác v Bratislave módnej návrhárke Veronike Hložníkovej, ktorá tam predstavila svoju novú kolekciu 20. Dvadsať modeliek predviedlo veľmi ženské a nositeľné kúsky, nechýbali kabáty, nohavicové obleky ani spoločenské šaty. Návrhárka patrí k slovenskej špičke a oblieka mnoho tvárí šoubiznisu, aj preto sa to v Primaciálnom paláci hemžilo známymi osobnosťami.


Ficová porodila: Pochválila sa s FOTO krátko po pôrode!


Pozrieť sa prišla aj prominentná fotografka Petra Ficová a svojím vzhľadom doslova vyrážala dych. Petra totiž len pred mesiacom priviedla na svet dcérku Dorotku. Na prehliadke však pôsobila oddýchnuto, s úsmevom na tvári a asi by nikto neuhádol, že fotografka iba nedávno rodila.

V jednoduchých čiernych šatách vyzerala úžasne a po tehotenskom brušku nebolo ani stopy. Dorotka je už druhou dcérou známej fotografky a jej partnera, právnika Martina Reháka (37), syna veľkopodnikateľa Ladislava Reháka (64). Prvá dcérka Johanka prišla na svet začiatkom minulého roka.

Petra Ficová sa mesiac po pôrode ukázala v spoločnosti.
Nevesta zo známej milionárskej
Zdroj: Foto: Ján Zemiar

Petra Ficová je prominentnou fotografkou a jej fotografie zdobia titulné strany mnohých módnych a lifestylových magazínov na Slovensku aj v Česku. Spolupracuje s poprednými návrhármi a stajlistami a stálymi tvárami pred jej objektívom sú napríklad Dominika Cibulková či Dara Rolins.

Petra Ficová s Martinom Rehákom tvoria pár už niekoľko rokov.
Nevesta zo známej milionárskej
Zdroj: Jan Zemiar

Viac FOTO z módnej šou Veroniky Hložníkovej nájdete TU»

Vyzerá podľa vás Petra Ficová mesiac po pôrode dobre?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 444Galéria

Fotografka Petra Ficová. Petra Ficová sa mesiac S Martinom Rehákom tvoria Fotografka Petra Ficová. Po tehotenskom brušku nezostala Fotografka porodila svoju druhú K jej najčastejším "modelkám"

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram PF

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články