°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Svadba slovenskej milionárskej rodiny: Stovky hostí, ochranka a... Obrúčka s menami detí?!

Petra Ficová je už pod čepcom!
Petra Ficová je už pod čepcom!
Zdroj: Jan Zemiar
12.08.2019 11:00

VYSOKÁ PRI MORAVE - Už je z nej vydatá pani! Celebritná fotografka Petra Ficová (34), ktorá je zároveň skvelou kamarátkou speváčky Dary Rolins (46), povedala v sobotu áno svojmu dlhoročnému partnerovi Martinovi Rehákovi (39). Svadba to bola v skutku pompézna.


Ako prvý priniesol informáciu o svadbe portál najky.sk. Tá sa konala vo Vysokej pri Morave, kde má rodina Rehákovcov veľké sídlo. Práve to bolo v sobotu 10. augusta strážené takmer ako Buckinghamský palác a okolie kontrolovalo hneď niekoľko ochrankárov, ktorí prísne strážili to, kto sa do usadlosti dostane a kto nie. Na svadbu bolo pozvaných približne 500 hostí.

Petra Ficová si v sobotu vzala za manžela svojho dlhoročného partnera Martina Reháka.
Svadba slovenskej milionárskej rodiny:
Zdroj: Jan Zemiar

A prečo súkromná usadlosť? „Vybrali si práve toto miesto, pretože to patrí Rehákovcom a je tam naozaj súkromie, navyše hostia majú prísny zákaz dávať zo svadby čokoľvek na sociálne siete. Chcú si proste svoj deň užiť vo veľkom štýle a bez toho, aby ktokoľvek dal niečo skôr von, ako budú chcieť oni,“ prezradil zdroj pre už spomínaný portál.

Na svadbe nechýbala ani Petrina kamarátka Dara Rolins, ktorá okrem veselky stihla v ten deň aj pár vystúpení. Na internete sa dokonca objavil aj záber nevestinho prsteňa, ktorý je vytvorený z mien dnes už manželov a ich dcérok Dorotky a Johanky. Zverejnená informácia tvrdila, že ide o obrúčku, no ako sa nám podarilo zistiť, tento prsteň si pani Reháková nechala vyrobiť už dávnejšie len pre radosť. 

Takýto prstienok s menami Petry, Martina, Dorotky a Johanky zdobí fotografkinu ruku.
Svadba slovenskej milionárskej rodiny:
Zdroj: Instagram Imprint

Dali by ste si vyrobiť prsteň na podobný štýl?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 3330Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články