°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Ficová porodila: Pochválila sa s FOTO krátko po pôrode!

Petra Ficová sa stala po druhýkrát mamičkou.
Petra Ficová sa stala po druhýkrát mamičkou.
Zdroj: Jan Zemiar
19.10.2018 09:00

BRATISLAVA - Slovenský šoubiznis má dôvod na radosť. Prominentná fotografka Petra Ficová (33) sa stala po druhý raz mamičkou. Svojmu priateľovi Martinovi Rehákovi priviedla na svet dcérku. Malá Johanka sa tak môže tešiť zo sestričky. Petra sa pochválila s dcérkou fotkou krátko po pôrode.


Petra Ficová patrí medzi známe mená vo svete slovenských fotografov. Medzi jej modelov na fotenie patrí nemálo slovenských celebrít. Je dobrou kamarátkou a dvornou fotografkou speváčky Dary Rolins, ktorá sa zúčastnila aj na vítaní bábätka, tzv. baby shower.

S Martinom Rehákom vychovávajú už dcérku Johanku.
Ficová porodila: Pochválila sa
Zdroj: Instagram P.F.

Fotografka má už jednu dcérku so svojím partnerom z rodu Rehákovcov, Martinom. Vychovávajú spolu malú Johanku, ktorá v januári oslávi svoje druhé narodeniny.

Svoje druhé dieťa priviedla plavovláska na svet včera, 18. októbra 2018, v Univerzitnej nemocnici na Kramároch. Meno mali pre maličkú vybraté už dopredu a tak sa už dnes tešia zo svojho uzlíka šťastia Dorotky. S radostnou novinou sa mamička pochválila na svojom Instagrame. Rodičom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Petra Ficová sa pochválila fotkou dcérky priamo z pôrodnice.
Ficová porodila: Pochválila sa
Zdroj: Instagram P.F.


Galéria

Petra Ficová sa stala S Martinom Rehákom vychovávajú Petra Ficová sa pochválila Malá Johanka už má Peťa je dvornou fotografkou Petra Ficová patrí medzi Kamarátky prišli čoskorý príchod Dvojnásobní rodičia Martin Rehák

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články