°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Prasklo tajomstvo slovenskej milionárskej rodiny: Natrela ich Dara Rolins!

Dara Rolins sa prekecla.
Dara Rolins sa prekecla.
Zdroj: Vlado Anjel
27.02.2020 19:02

BRATISLAVA - Slovenská hudobná ikona Dara Rolins (47) patrí k celebritám, ktoré s fanúšikmi udržiavajú neustály kontakt aj prostredníctvom sociálnych sietí. Práve tam však blondínka vyzradila, čo možno nemala.


Dara sa len prednedávnom vrátila zo slnečného Bali a hneď sa vrhla do víru pracovného kolotoča. I keď ešte iba očakávame príchod jari, speváčka už dnes pripravuje svoj diár pre nasledujúci rok. Ten okrem iného zdobia aj fotografie Dary, ktoré pochádzajú z objektívu jej dlhoročnej blízkej kamarátky Petry Ficovej. A práve o jej tajomstvo sa speváčka podelila rovno na sociálnej sieti!

Dara Rolins vyzradila, aké meno Petra Ficová a jej zámožný manžel vybrali pre ich synčeka.
Prasklo tajomstvo slovenskej milionárskej
Zdroj: Instagram D.R.

Zámer alebo omyl?

„Neviem či už viete, ale náš gang sa už čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Peťka totiž čaká miminko, malého Maťka,” nabonzovala speváčka na svoju dvornú fotografku. Peťa sa len pred pár dňami priznala, že je opäť v požehnanom stave a po dvoch dcérkach sa spolu s manželom Martinom Rehákom zo známej milionárskej rodiny tentokrát dočkajú synčeka. Meno budúceho potomka však vtedy neprezradila.

Gang Dary Rolins a Petry Ficovej sa čoskoro rozrastie o mladého muža.
Prasklo tajomstvo slovenskej milionárskej
Zdroj: Instagram P.F.

Či sa Dara na Instagrame iba prekecla, alebo išlo o zámer oboch kamarátok, nevieme. Výber rýdzo slovenského mena ale oceňujeme.


Galéria

Dara Rolins sa prekecla. Dara Rolins vyzradila, aké Gang Dary Rolins a Dara Rolins a Petra

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články