Vo finále sexi kosť, teraz znovu pribratá: Súťažiaca z Najväčšieho víťaza nabrala kilá… Drsná facka od trénera! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Vo finále sexi kosť, teraz znovu pribratá: Súťažiaca z Najväčšieho víťaza nabrala kilá… Drsná facka od trénera!

Andrea sa vďaka súťaži zmenila na sexi kosť, kilá však nabrala späť.
Andrea sa vďaka súťaži zmenila na sexi kosť, kilá však nabrala späť.
Zdroj: TV MARKÍZA
08.11.2018 00:10

BRATISLAVA - Najprv bojovala o zdravšie a krajšie telo, teraz opäť pribrala! Andrea Vargová bola finalistkou markizáckej šou Najväčší víťaz, ktorá sa rozhodla zatočiť s nadváhou a začať nový život. Kým na konci súťaže vyzerala ako sexi kosť, po jej skončení sa na ňu kilá začali opäť lepiť. A pustil sa do nej aj bývalý tréner!


Po skončení šou bola so sebou spokojná a vyzerala skutočne sexi. Udržať si však štíhlu postavu si vyžaduje sebadisciplínu. Andrea ale poľavila a všimli si to aj je fanúšikovia na Instagrame. Bývalej účastníčke Najväčšieho víťaza to nedalo a k pár kilám navyše sa vyjadrila.

Takto sa jej podarilo zhodiť kilá v súťaži.
Vo finále sexi kosť,
Zdroj: TV MARKÍZA

„Zdá sa vám dobre, od konca súťaže som pribrala, v podstate nasledujúce dni sa mi vrátila voda, čo robilo 5 kg cca a išlo to ďalej,” začala vysvetľovať Aďa. Kým v súťaži bola v doslova sterilnom prostredí, kde len spala, jedla a cvičila, návrat do reality bol pre ňu náročný.

Kedysi vážila okolo 100 kíl.
Vo finále sexi kosť,
Zdroj: TV MARKÍZA

Pomaly, ale isto sa vrátila do starých koľají a so zníženou váhou a zvýšeným sebavedomím prišla rebélia. Na cvičenie a zdravú stravu sa vykašľala. „Užívala som si komplimenty. Neuvedomila som si, že to so sebou nesie aj dôsledky. Už som vedela, že ajajaj, nem dobré," spomína Andrea, ktorá sa vrhla na všetky možné diéty s následným jojo efektom.

Vďaka súťaži sa z nej stala sexi kosť.
Vo finále sexi kosť,
Zdroj: Instagram A.V.

Nevedela sa dokopať k zdravej strave a pravidelnému cvičeniu, kým jej nenapísal tréner Jany Jandl, ktorý jej dal týmto slovnú facku. „Parafrázujem - Spamätaj sa, začni na sebe makať, prečo si toto robíš?” nakopol ju tréner. A nebol jediný, kto sa ju snažil dostať späť na cestu zdravého životného štýlu.

Opäť však nabrala kilogramy, čo si všimli aj jej fanúšikovia.
Vo finále sexi kosť,
Zdroj: Instagram A.V.

Brunetka sa preto zaťala a opäť začala pravidelne cvičiť, počítať si kalórie. Ako sama tvrdí, vykašľala sa na párty a snaží sa myslieť najmä na seba a na to, ako dobre sa cítila, chce cítiť a ako chce vyzerať. Aj napriek tomu, že je náročné vedieť si rozvrhnúť čas, mladá Slovenka sa chce opäť zbaviť nadbytočných kíl.

Andrea priznala, že nabrala nejaké kilá navyše.
Vo finále sexi kosť,
Zdroj: Instagram A.V.


Galéria

Andrea sa vďaka súťaži Takto sa jej podarilo Kedysi vážila okolo 100 Vďaka súťaži sa z Opäť však nabrala kilogramy, Andrea priznala, že nabrala

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články