Exkluzívne vyjadrenie Tatarovej ex: Lucia prvýkrát prehovorila o rozchode... Mediálna vojna?! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Exkluzívne vyjadrenie Tatarovej ex: Lucia prvýkrát prehovorila o rozchode... Mediálna vojna?!

Lucia Slaninková a Tomáš Tatar sa prednedávnom rozišli
Lucia Slaninková a Tomáš Tatar sa prednedávnom rozišli
Zdroj: Instagram L.S.
19.10.2018 18:30

BRATISLAVA - Len pred nedávnom sa na verejnosti prevalilo, že niekoľkoročný, na prvý pohľad idylický vzťah Tomáša Tatara (27) a Lucie Slaninkovej (27), sa nečakane rozpadol. Už od začiatku sa pritom šuškalo, že za všetkým má byť údajná nevera hokejového esa. Ten sa pred pár dňami na sociálnej sieti pochválil novou partnerkou, ktorá bola od prvého momentu označovaná za príčinu rozchodu. A Lucia? Tomu neuveríte!


Tá si do svojho bývalého nekopla tak, ako to, najmä v poslednom období, býva v šoubiznise zvykom. Namiesto toho sa k celej situácii postavila ako dáma. „Áno, viem, že má novú známosť, povedal mi o tom,“ vyjadrila sa pre Topky, keď sme sa pýtali, či vie o tom, že s Veronikou už Tatar oficiálne tvorí pár. Zároveň podotkla, že voči Tomášovi ani jeho novej partnerke, nepociťuje žiadnu zášť.

„Ja mu to prajem rovnako, ako aj on mne, začínam novú kapitolu na Slovensku, mám veľa pracovných ponúk a nato sa sústreďujem. Teším sa na nové veci, čo má čakajú” prekvapila nás svojím nadhľadom. Je teda zjavné, že kráska sa s rozchodom vyrovnala, hľadí do budúcnosti a minulosť v sebe uzavrela.

Lucia hovorí, že medzi ňou a Tomášom žiadna mediálna vojna nehrozí. Za spoločne prežité chvíle je vďačná, a to aj napriek údajne krušnému rozchodu.
Exkluzívne vyjadrenie Tatarovej ex:
Zdroj: Instagram L.S.

Tomáša napriek všetkému vníma ako blízkeho človeka a v žiadnom prípade ho po spoločne prežitých rokoch nemieni dehonestovať. „Ľudia vždy čakajú nejaké mediálne vojny po rozchode. Žiaľ, u nás sa to nestane. Máme za sebou veľa životných skúsenosti, takže si vážime naše kamarátstvo a nepotrebujeme sa hádať ani na verejnosti, ani v médiách. Život ide ďalej, a my ideme ďalej tiež,” uzavrela Lucia s tým, že celú situáciu odmieta ďalej verejne komentovať.


Galéria

Lucia Slaninková a Tomáš Lucia hovorí, že medzi Tomáš Tatar a Veronika Veronika - nová priateľka Veronika M., nová priateľka Lucia Slaninková v čase,

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram L.S. Instagram V.M., Instagram T.T., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články