°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Tatarova ex odhodila šaty aj zábrany: Nahé FOTO z kúpeľne!

Lucia Slaninková
Lucia Slaninková
Zdroj: Jan Zemiar
08.07.2020 14:00

OPATJA - Lucia Slaninková (28) je krásna žena. V roku 2013 sa jej podarilo vďaka peknej tváričke a sexi postavičke prebojovať do finále Miss Universe. A svojimi krivkami teší blondínka aj svojich fanúšikov. Momentálne si užíva dovolenku v Chorvátsku, kde sa celkom odhalila.


Bývalá frajerka hokejového útočníka Tomáša Tatara sa teda nezdá. Lucia Slaninková sa môže pýšiť sexi postavičkou a tú teraz vystavuje na obdiv Chorvátom. So svojím partnerom si totiž užíva slnečné počasie a slané more v obľúbenej destinácii. Čo sa týka fotiek jej osoby, je veľmi zdieľna a naposledy potešila najmä mužské oko.

Rodáčka z Považskej Bystrice sa odfotila v Evinom rúchu v kúpeľni. Svojim priaznivcom chcela prezentovať kozmetiku, ktorú používa po výdatnom slnení, a urobila to skutočne zapamätateľným spôsobom. Zhodila šaty, zhrabla mlieko po opaľovaní a šup ho fotiť. Nahú fotku o zrkadlo zavesila do svojho príbehu na Instagrame a muži na nej mohli aj oči nechať.

Lucia Slaninková sa s tým nebabre.
Tatarova ex odhodila šaty
Zdroj: Instagram L.S.


Galéria

Lucia Slaninková Lucia Slaninková sa s Lucia Slaninková si užíva Lucia Slaninková Lucia Slaninková si odskočila Lucia Slaninková Lucia Slaninková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články