Nedeľa10. december 2023, meniny má Radúz, zajtra Hilda

Prírastok na kandidátke SASKY po ceste z práce takmer havaroval: Hlina ostal v nemom úžase, keď zbadal pri ceste toto!

Hlina cestou z práce neveril vlastným očiam a vraj skoro nabúral. Zobraziť galériu (2)
Hlina cestou z práce neveril vlastným očiam a vraj skoro nabúral. (Zdroj: Topky/Ján Zemiar, gettyimages.com)

BRATISLAVA - Nový prírastok na kandidátke SASKY a dlhoročný politik Alojz Hlina je známy tým, že sa vo voľnom čase venuje aj fyzickej, manuálnej práci na svojich vlastných projektoch. Jedným z takých je aj majetok pri Železnej studničke, odkiaľ sa politik vo štvrtok vracal. Sám priznal, že keď zbadal pri ceste tento bilboard, mal takmer dopravnú nehodu.

archívne video

Rozhovor s Alojzom Hlinom (Zdroj: Topky/Ján Zemiar)

V šoku som skoro nabúral, priznal Hlina po zhliadnutí bilboardu

Hlina svoj zážitok popísal na sociálnej sieti v statuse, ktorý začal komentovaním bezútešného počasia, ktoré v Bratislave vo štvrtok spôsobilo niekoľkohodinovú povodňovú pohromu. "Vraciam sa zo Železnej studničky po Štefánikovej ulici a skoro som od šoku nabúral.  V tomto ponurom počasí Vám náladu "urobí" tento bilboard," komentuje Hlina, ktorý dodal aj fotografiu spomínaného bilboardu. Ten pochádza od strany Hlas-SD a hlása, že zabezpečí zníženie cien potravín, ak im ľudia venujú pozornosť.

Neskrýval emócie

Hlina následne aj dodal, čo si o spomínanej nápaditosti bilboardu myslí. Politicky totiž dlhodobo hlása myšlienky toho, aby ľudia produkovali hodnoty, pracovali a nečakali, že budú mať veci zadarmo. "Neskutočné. Bojím sa, že v tejto krajine nebude dobre. To je čo? To kde sme? To čo si tí ľudia o nás myslia? Už viete prečo na náš protest antipopulistov nikto nepríde? V krajine, v ktorej si ľudia samých seba vážia, by takýto billboard vydržal nestrhnutý 5 minút," konštatuje Hlina.

Prírastok na kandidátke SASKY
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Facebook/Alojz Hlina)

Viac o téme: PotravinyBilboardLacnejšieAlojz HlinaPeter PellegriniHlas-SDSASKA
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu