°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Dráma v Trnave! Muž (29) sa po nemocnici pohyboval so zbraňou, šokujúce zistenia polície

Fakultná nemocnica v Trnave ( Ilustračné foto)
Fakultná nemocnica v Trnave ( Ilustračné foto)
Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj
30.11.2020 14:45

TRNAVA – Polícia zaistila muža, ktorý sa pohyboval vo Fakultnej nemocnici Trnava v noci na pondelok so strelou zbraňou. Ako neskôr vysvitlo, 29-ročný Trnavčan prišiel do nemocnice za mužom, ktorého mal krátko predtým náhodným výstrelom pri spoločnom popíjaní postreliť do nohy.


Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová. "Policajné hliadky prišli do nemocnice krátko pred 3. hodinou, zaistili priestor nemocnice, muža odzbrojili a v putách ho predviedli na policajnú stanicu," uviedla Linkešová.

Muž mal pri sebe strelnú zbraň, vzduchovku značky Power Win 304. Linkešová doplnila, že všetky okolnosti konania v nemocnici, ale aj okolnosti zranenia druhého muža polícia preveruje s podozrením na priestupok na úseku zbraní a streliva a ublíženie na zdraví z nedbanlivosti.

Pripomenula, že v prípade nosenia voľnopredajnej vzduchovky by mala mať osoba pri sebe platný doklad totožnosti, vyhýbať sa požívaniu alkoholu, prepravovať ju a nosiť skrytou formou. Taktiež pri manipulácii dbať na zvýšenú opatrnosť.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články