°C

Štvrtok, 4. marec 2021. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Mladá Humenčanka doškriabala auto: Hrozí jej až rok za mrežami

Polícia obvinila 21-ročnú Humenčanku, ktorá 18. novembra 2020 v nočných hodinách poškodila osobné motorové vozidlo (na snímke) v meste Humenné.
Polícia obvinila 21-ročnú Humenčanku, ktorá 18. novembra 2020 v nočných hodinách poškodila osobné motorové vozidlo (na snímke) v meste Humenné.
Zdroj: KR PZ v Prešove
01.12.2020 13:15

HUMENNÉ - Polícia obvinila 21-ročnú Humenčanku, ktorá 18. novembra v nočných hodinách poškodila osobné motorové vozidlo v meste Humenné. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová s tým, že k trestnému činu došlo na parkovisku pred jedným z bytových domov na Ulici Československej armády.


„Vtedy ešte neznámy páchateľ vozidlo poškodil tým spôsobom, že urobil ryhy na kapote, na prednom i zadnom blatníku aj na viacerých dverách. Majiteľ poškodeného vozidla škodu vyčíslil na 1130 eur,“ ozrejmila Ligdayová. Poverený príslušník obvodného oddelenia Policajného zboru v Humennom v tomto prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci.

Polícia preverovala všetky okolnosti prípadu a na základe dôkaznej situácie bolo zistené, že skutku sa mala dopustiť 21-ročná žena z Humenného, ktorú následne obvinili. „Momentálne je stíhaná na slobode, no ak sa jej vina preukáže, hrozí jej trest odňatia slobody až na jeden rok,“ dodala hovorkyňa.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články