Dzurinda v póze, v akej ste ho ešte nevideli: Na staré kolená kočíkuje, FOTO ako dôkaz | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Dzurinda v póze, v akej ste ho ešte nevideli: Na staré kolená kočíkuje, FOTO ako dôkaz

Mikuláš Dzurinda
Mikuláš Dzurinda
Zdroj: TASR - Michal Svítok
27.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Dohady sa potvrdili. Bývalý šéf strany SDKÚ-DS a dvojnásobný premiér Slovenskej republiky sa stal starým otcom. Uprostred hlavného mesta bol zachytený v nezvyčajnej úlohe, keďže doteraz si ho pamätáme skôr v politickej polohe. Bývalý prvý muž slovenskej vlády bol na prechode pre chodcov zachytený, ako kočíkuje.


Vaše tipy

Donedávna sa pritom len špekulovalo, že jedna z dcér Mikuláša Dzurindu mu má na svet priviesť prvé vnúča. Podľa najnovších záberov zo Staromestskej ulice sa však zdá, že tieto dohady sa potvrdili a jedna z expremiérových dcér už porodila a momentálne si celá rodina užíva nezabudnuteľné chvíľky opatrovníctva nového prírastku v rodine.

Dzurinda v póze, v
Zdroj: Tip čiateľa

​Vrhol sa do toho "po hlave"

Dnes už bývalý predseda vlády má dve dcéry - Janu a Zuzanu. Nateraz nie je potvrdené, ktorá z nich mu na svet priviedla prvé vnúča, no isté je, že Mikuláš Dzurinda konečne po rokoch v politike okúsi, aké je to byť dedkom na plný plyn a podľa týchto fotografií je zjavné, že sa do toho absolútne ponoril.

Dzurinda v póze, v
Zdroj: Tip čiateľa

Mikuláš Dzurinda je dvojnásobný predseda vlády Slovenskej republiky v rokoch 1998, kedy bol na Slovensku porazený fenomén zvaný mečiarizmus a v roku 2002, kedy skladal vládu po druhýkrát, no už s vtedy novými stranami, medzi ktorými nechýbalo napríklad ani hnutie ANO, za ktorým stál Pavol Rusko. Dzurinda je už od roku 2013 v pozícii prezidenta Centra pre európske štúdie Wilfrieda Martensa a na domácu politiku analyzuje už viac-menej z pozície pozorovateľa.


Galéria

Mikuláš Dzurinda

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články