Zahraniční prominenti - svetové celebrity | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Zahraniční prominenti

Takto sa zmenil snowborďák Mádl: Veď je to už 15 rokov!

Jiří Mádl

Jiří Mádl

Foto
pred 10 hodinami

PRAHA - Herec a teraz už aj režisér Jiří Mádl (33) sa zviditeľnil v roku 2004. Vtedy vytvoril dvojicu s Jiřím Kotkom vo filme Snowborďáci, neskôr sa z nich stali aj Rafťáci. Od tých čias však už uplynulo dosť veľa času a z tínedžera na prahu plnoletosti vyrástol dospelý muž. viac »

Herečky na premiére: Jedna s výstrihom, druhá nuda! Keď sa ale otočila...

Herečky na premiére: Jedna
Foto

14.10.2019 20:00

LONDÝN - Bolo sa na čo pozerať! Na červenom koberci nikdy nie je núdza o zaujímvé momenty. Spoločenské podujatia a premiéry sú totiž skvelou príležitosťou na to, aby známe dámy predviedli svoj módny vkus a krivky. Inak tomu nebolo ani na slávnostnom premietaní filmu Irishman, ktoré sa konalo v nedeľu. Komu sa podarilo zaujať najviac? viac »


Rana pre filmový svet: Na rakovinu mozgu zomrela americká hviezda

Rana pre filmový svet:

14.10.2019 19:59

LOS ANGELES - Vo veku 78 rokov zomrel americký herec Robert Forster, známy napríklad ako Max Cherry z filmu Jackie Brownová (1997), ktorý mu v roku 1998 vyniesol nomináciu na Oscara za vedľajšiu rolu. viac »


Bez šiat a trička: Známa herečka sa ale cíti ako princezná!

Kate Beckinsale
Foto

14.10.2019 17:00

LONDÝN - Táto žena si to môže dovoliť! Kate Beckinsale je krásna žena, ktorej je ťažké veriť, že má už 46 rokov. Herečka sa totiž pýši skvelou postavičkou a pribúdajúce roky nebadať ani na jej peknej tvári. Nečudo, že keď sa svetu ukáže bez mejkapu a odhalená, tak počúva samé chvály. viac »


Bohdalovej prejav na pohrebe Karla Gotta (†80): Najstaršia dcéra neskrýva rozčarovanie... Jiřina ju sklamala!

Bohdalovej prejav na pohrebe

14.10.2019 13:30

PRAHA - Jedným z najsilnejších momentov sobotnej zádušnej omše za Karla Gotta (†80) bol nesporne prejav jeho dlhoročnej kamarátky, herečky Jiřiny Bohdalovej (88). Ten však vôbec nepotešil Maestrove dve najstaršie dcéry. Dominika (46) sa vyjadrila, že ju herečka svojimi slovami veľmi sklamala! viac »


Ako žijú novodobé princezné súčasnosti? Kráľovské rodiny sa o ne skutočne výnimočne starajú

Ako žijú novodobé princezné

14.10.2019 13:29

MADRID - Tieto mladé ženy a slečny, majú niečo spoločné. Sú odvážne, nespútané, búrajú zaužívané pravidlá a každá sa môže pýšiť titulom princezná. A to aj napriek tomu, že niektoré monarchie boli zrušené. No oficiálne tituly si mohli ponechať. Ako žijú moderné princezné? viac »


Kedy zmiznú kvety a sviečky spred Gottovej vily? TOTO je prianie rodiny!

Kedy zmiznú kvety a

14.10.2019 12:00

PRAHA - Pred vilu Karla Gotta (†80) na Bertramke ihneď po zverejnení správy o jeho smrti začali chodiť fanúšikovia, ktorí tam vytvorili pietne miesto a zanechali drobné darčeky, kvety či sviečky. Dokedy však toto pietne miesto zotrvá? viac »


Fanúšikovia Karla Gotta (†80) zúria na krematórium: Neúctivé posledné zbohom... Ako ste TOTO mohli dopustiť?!

Fanúšikovia Karla Gotta (†80)
Foto

14.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulý víkend patril poslednej rozlúčke s legendárnym českým spevákom Karlom Gottom (†80). V piatok sa s legendou lúčila verejnosť v paláci Žofín a v sobotu sa v katedrále sv. Víta konala zádušná omša pre najbližších. Úplne posledné zbohom dávala Maestrovi rodina v krematóriu... Na dvore. No a práve pohľad na toto zúbožené miesto fanúšikom ... viac »


S Haberom je už 19 rokov, ale predtým: Nevera a rozvod!

S Haberom je už

14.10.2019 00:01

PRAHA - Modelka Daniela Peštová (49) je krásna žena, ktorá ani vekom nestráca na pôvabe. Už 19 rokov je po jej boku Paľo Habera (57) a hoci im to stále klape, svadbu neriešia. Obaja si totiž prešli rozvodom, blondínka o to horším, že manžel ju podvádzal. viac »


Autor poslednej piesne Karla Gotta (†80): Vedel som, že jeho stav je vážny... Musel som písať rýchlo!

Autor poslednej piesne Karla

13.10.2019 22:00

PRAHA - Posledným, ktorý spolupracoval s Karlom Gottom (†80), bol český hudobník Richard Krajčo (42), frontman kapely Kryštof. Práve jeho Maestro požiadal, aby napísal pieseň pre neho a jeho dcéru Charlotte Ellu (13). Televízii Prima v relácii Top Star priznal, že mu Karel povedal, že mu nezostáva veľa času. viac »


Kedysi chalan, dnes krásna žena Valentina Sampaio: Victoria’s Secret má prvú transgender modelku

Valentina

13.10.2019 21:59

NEW YORK - Populárna značka dámskej spodnej bielizne Victoria’s Secret vždy prejavovala snahu o reprezentáciu všetkých menšín na základe farby pleti. V poslednom čase bol tento módny dom však čoraz viac kritizovaný za to, že doposiaľ nezaradil do svojich radov žiadnu transdenger modelku. Bolo mu tak vyčítané, že nepodporuje LGBTI komunity. viac »


Zádušná omša za Karla Gotta (†80) v Bratislave: Títo politici sa s Maestrom lúčili na hrade!

Zádušná omša za Karla
Foto

13.10.2019 20:00

BRATISLAVA - Po zádušnej omši v pražskej katedrále sv. Víta sa konala slávnostná svätá omša za Karla Gotta (†80) aj v našom hlavnom meste. Dnes o 15-tej hodine popoludní sa viacerí slovenskí politici, na čele s Andrejom Dankom, stretli v Hradnej kaplnke bratislavského hradu a takouto formou sa s hudobným velikánom rozlúčili. viac »


Popová Česká princezná: Mladučká Nykki sa vydala vlastnou cestou

Česká speváčka Nykki.
Foto

13.10.2019 18:00

PRAHA- Česká speváčka Nykki je šťastná, že dnes rozhoduje o svojej práci sama za seba. Bývalá líderka formácií 5 Angels a neskôr Pink Angels nikdy podľa vlastných slov neverila, že sa vydá na sólovú kariéru. Jej skupiny boli pre ňu kedysi všetkým. viac »


Na pohrebe nechýbala ani Dara Rolins: Za kariéru vďačí Gottovi (†80)... Nebyť Karla, všetko by bolo inak!

Dara Rolins na súde

13.10.2019 15:00

PRAHA - Karel Gott (†80) ovplyvnil kariéru mnohých českých a slovenských umelcov. Azda najvýraznejšie speváčke Dare Rolins (46). Práve s ňou totiž nahral legendárnu pieseň Zvonky štěstí, ktorá kariéru vtedy len 11-ročnej Darinky odštartovala bleskovou rýchlosťou. A to si uvedomuje aj ona sama! viac »


Liam Gallagher s druhou sólovkou háji status poslednej rock'n'rollovej star

Liam Gallagher s druhou

13.10.2019 14:59

LONDÝN - Polemík o tom, ako by vyzerala rocková hudba nebyť britskej scény, už bolo mnoho. Ťažko môže niekto namietať, že čo sa týka rocku, práve Veľkej Británii patrí svetové prvenstvo. No po novom sa už podsúva aj otázka, ako by dnes vyzerala samotná britská rocková scéna bez bratov Gallagherovcov. Po Noelovi si totiž na svoje konto pripísal druhý ... viac »


Priznali TO sexi FOTKAMI: Slovenský raper chodí s českou herečkou

Priznali TO sexi FOTKAMI:

13.10.2019 13:00

PRAHA - Už nejaký čas sa šepkalo, že česká herečka Anna Kaděrávková (22) tvorí pár s raperom Strapom (29). Na fotkách na sociálnej sieti ale jeho identitu skrývala... až doteraz! Obaja sa už priznali, že spolu žijú a milujú sa. viac »


Princ Harry sa spojil s obľúbeným spevákom: Vtipné video má už milióny vzhliadnutí

Princ Harry

13.10.2019 12:59

LONDÝN - Nie je bežné, že by sa členovia kráľovskej rodiny spájala s celebritami. Výnimku ale urobil Princ Harry, ktorý sa do povedomia dostal nielen vďaka svojim škandálom z mladosti, ale aj „kontroverznou“ vzťahom a následne svadbou s Meghan Markle. viac »


Hudobný magnát ukázal svoju pýchu, hviezda telenoviel šťastím bez seba!

Thalia, Tommy Mottola
Foto

13.10.2019 12:00

LOS ANGELES - Výnimočný okamih! Dostať hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy je prestíž. Tejto pocty sa v uplynulých dňoch dočkal aj hudobný magnát Tommy Mottola (70). Spoločnosť mu robila jeho krásna manželka Thalia (48), s ktorou má dve ratolesti. A na tie je právom pyšný. viac »


Štýlové ženy po boku futbalistov: Známym modelkám konkuruje aj česká herečka

Sú krásne a štýlové:

13.10.2019 11:59

LOS ANGELES - Tieto štyri krásne ženy spája viac ako len to, že po ich boku sú úspešní futbalisti. viac »


Karel Gott (†80) vtipkoval aj o vlastnej smrti: Slová z ktorých dnes mrazí... Naplnia sa nakoniec?!

Karel Gott (†80) vtipkoval

13.10.2019 10:00

PRAHA - Karel Gott (†80) bol nielen hudobným velikánom, ale aj skromným a milým človekom s obrovským zmyslom pre humor. Ten pravidelne dokazoval aj srandičkami na vlastnú adresu. Pred 14 rokmi, keď bolo jeho zdravie ešte pevné, si spolu s kamarátom, českým zabávačom Karlom Šípom (74), zavtipkoval napríklad aj o vlastnej smrti. Dnes z tých slov mrazí... Naplnia sa nakoniec?! viac »


MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla Gotta (†80): Dojemné slová Bohdalovej a moment, ktorý všetkých rozplakal... Na záver zaznel Maestrov hlas!

MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla
FotoVideo

12.10.2019 22:00

PRAHA - Po včerajšej rozlúčke v paláci Žofín, kde sa s Karlom Gottom (†80) rozlúčila verejnosť, sa dnes s Maestrom lúčila rodina a blízki. O 11- tej hodine sa začala zádušná omša v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade. Prví smútoční hostia sa začali schádzať už dve hodiny pred začiatkom pietnej spomienky. Prišla napríklad aj Marika Gombitová (63). viac »


Najčítanejšie články