°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

Žena zverejnila geniálny TRIK na rýchle vysušenie opratej bielizne, ľudia ho okamžite začali používať

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
06.07.2020 08:37

MELBOURNE - Tip na sušenie bielizne, s ktorým prišla istá Austrálčanka z Melbourne, je síce v tomto období trochu neaktuálny, ale po príchode hmlistej jesene a chladnej zimy ho možno oceníte. Podľa reakcií užívateliek je totiž veľmi obľúbený a praktický.


VIDEO Mladík vymyslel jednoduchý trik, ako ošúpať cibuľu bez sĺz a za pár sekúnd: Budete ho milovať!

Ak nemáte doma sušičku bielizne a počasie vám nedovoľuje vysušiť ju vonku, skúste to ako Melina Brownová. Vo facebookovej skupine "Mums Who Clean" zverejnila vlastný zlepšovák, vďaka ktorému sa jej podarilo v súčasnom austrálskom chladnejšom počasí veľmi rýchlo vysušiť opratú bielizeň. "Presvedčte sa, že môj manžel začne nový týždeň so svojím obľúbeným párom boxeriek a ponožiek. Možno bude voňať ako nedeľná pečienka, ale chcela som využiť teplo, ktoré nám teraz vo Viktórii chýba," píše v príspevku. Jeho súčastou je fotografia rúry, ktorá je ovešaná bielizňou. A práve v tom spočíva spomínaný trik. 

Žena zverejnila geniálny TRIK
Zdroj: Facebook/Mums Who Clean

Krátko po jeho zverejnení sa začali hromadiť reakcie užívateliek, z ktorých mnohé priznali, že robia niečo podobné aj v oveľa sofistikovanejšej verzii. "Raz ráno som našla na šnúre zamrznuté oblečenie, ktoré som potrebovala. Hodila som ho na chvíľu do mikrovlnnej a potom do elektrickej rúry. Netrvalo dlho a mohla som v ňom vyraziť von," napísala jedna žena. "Nevyhnutnosť je matka vynálezu," zhodli sa ďalší. Niektorí ale vyjadrili obavu, že manžela Meliny môžu teraz prenasledovať psy, pretože budú z neho cítiť pečené mäso. Ďalší si zas myslia, že ide o hazard, pretože bielizeň by sa mohla chytiť od plynového horáka. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články