°C

Štvrtok, 4. jún 2020. Meniny má Lenka, zajtra Laura.

FOTO Žene strašne smrdelo auto: Otvorila kapotu, ukrývala to najšialenejšie tajomstvo

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
04.11.2019 08:30

PITTSBURGH - Auto istej ženy z amerického Pittsburghu sa zrejme veľmi zapáčilo veveričke, ktorá sa rozhodla, že si z neho urobí domček na prezimovanie. Keď potom majiteľka auta nadvihla kapotu, takmer omdlela od úžasu. Milá skúsenosť už zabáva užívateľov sociálnej siete.


Keď Holly Persicová v pondelok ráno vyrazila so svojou Kiou Sorento za dennými povinnosťami, všimla si, že v aute sa šíri neznesiteľný zápach. Nadvihla teda kapotu auta a naskytol sa jej šokujúci pohľad. Celý motor bol pokrytý suchou trávou, v ktorej bolo uložené veľké množstvo vlašských orechov.

FOTO Žene strašne smrdelo
Zdroj: Facebook/Chris Persic

"Manželka mi volala, že cíti v aute zvláštny smrad. Tak som jej povedal, aby radšej pozrela pod kapotu. O chvíľu som dostal od nej správu aj s fotografiou. Padla mi sánka, keď som to uvidel," hovorí jej manžel Chris. Trvalo takmer hodinu, kým dal auto do poriadku.

V suchej tráve našiel približne dvesto orechov, ktoré si tam usilovná veverička doniesla počas víkendu, keď bolo vozidlo odstavené. "Orechy boli všade, vyberal som ich aj spod motora. A ešte aj pršalo, bolo to dosť náročné. Pre istotu som s autom zašiel k mechanikovi, aby všetko skontroloval. Našťastie je v poriadku," dodal Chris.

FOTO Žene strašne smrdelo
Zdroj: Facebook/Chris Persic

Milý príbeh už zabáva užívateľov Facebooku. Manželia všetkým odporúčajú, aby pred jazdou vždy skontrolovali, či nemajú pod kapotou podobné prekvapenie. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články