FOTO Študentka sa chcela mame pochváliť novou spálňou: Čo ale ten pikantný detail na posteli?! | Topky.sk

°C

Pondelok, 11. november 2019. Meniny má Martin, Maroš, zajtra Svätopluk.

FOTO Študentka sa chcela mame pochváliť novou spálňou: Čo ale ten pikantný detail na posteli?!

Zdroj: Twitter/ella martine
25.08.2019 10:06

PORTLAND - Americká tínedžerka zo štátu Oregon nechtiac odhalila pred mamou svoje "posteľové tajomstvo". Poslala jej totiž fotku svojej novej spálne, no zabudla na jeden detail v pozadí - erotické putá. Jej mama si to, samozrejme, všimla. Dcéra sa pokúšala situáciu zachrániť výhovorkami, no neúspešne.


Študentka Ella van der Meulenová sa chcela pochváliť mame s čerstvo zariadenou spálňou, preto jej poslala fotografiu svojej izby. Nevšimla si však, že na čele postele visia putá, ktorá podľa všetkého používa pri sexuálnych hrátkach s partnerom. Jej mame to ale neušlo a dcére poriadne zavarila. S vtipnou historkou sa dievčina podelila na svojom twitterovom účte.

"Mama si pýtala fotky mojej novej izby, tak som jej ich poslala. Som hlúpa," okomentovala svoj záber. Jej mama zareagovala: "Pekné, ale čo tie putá?" Dievčina, ktorá si privyrába ako hudobníčka, sa snažila obhájiť tým, že jej spolubývajúca točila v izbe krátky klip a putá sa jej tam hodili. Táto výhovorka ale u mamy absolútne neobstála. Elle odkázala, že sa ich musí čo najskôr zbaviť.

FOTO Študentka sa chcela
Zdroj: Twitter/Daily Star

Napriek nepríjemnosti situácie sa Ella nemusí cítiť zle. Na Twitteri sa k nej pridalo hneď niekoľko ľudí, ktorí majú podobnú skúsenosť. "Mama mi prišla pomôcť s upratovaním domu. Pod posteľou našla putá na ruky aj na nohy. Netreba dodávať, že ju neprekvapil fakt, že som po svadbe otehotnela tak rýchlo," spomína jedna žena v reakcii na príspevok.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články